Veebruarikuu vebinaride järelvaatamine

1.   Tarkvarapõhine andmekeskus VMware Virtual SAN 6.5 lahendusega  

Serverite- ja andmehoidla lahenduste tehnoloogiad ja planeerimine on muutunud. vSAN tarkvara võimaldab x86 serverite platvormil luua VMware vSpherega integreeritud paindliku Hyper Converged Infrastructure lahenduse, mis on mõeldud ärikriitiliste IT süsteemide jaoks.

Veebiseminaril tutvustasime tarkvarapõhise andmekeskuse võimalusi UUE VMware Virtual SAN 6.5 tarkvara näitel. Enne, kui otsustad teha IT investeeringu järgmiseks kolmeks või viieks aastaks, tutvu VMware vSAN tarkvarapõhise andmekeskuse võimalustega.

 

Vaata siit!

 

2.  Andmete kaitse ja varundamine: UUS Veeam Availability Suite 9.5

 

Veeam varundustarkvara toetab VMware vSphere/ Microsoft Hyper-V, pilve- ja füüsiliste serverite andmete ja aplikatsioonide varundamist. Veeami lahenduse märksõnad on: lihtne haldus ja monitooring, kiire andmete kaitse ning taastamine. Veebiseminaril tegime ülevaate Veeam Availability Suite 9.5 värsketest tooteuuendustest – Linux tugi, Office 365 varundamine jpm. Lisaks jagasime Datafoxi praktikaid varunduslahenduse uuendamisel ja planeerimisel.

Vaata siit!

 

3. Infoturve – see ei ole vaid IT küsimus

Iga päev rünnatakse ettevõtete võrke, kaaperdatakse kasutajakontosid, krüpteeritakse arvutite ja serverite andmeid. Ka Eestis. Veebiseminaril rääkisime:

Mis on ettevõtte infovara ja miks peame seda kaitsma?
Millised on võimalikud reaalsed ohud ja kuidas hinnata riske?
Kuidas kolme lihtsa sammuga parendada infoturvet ja kaitsta oma ettevõtet võimalike ohtude eest?
Mida teha siis kui jama on juba juhtunud?
Näiteid ja praktilised soovitused elust enesest.

 

Vaata siit!

 

 

Kaks esimest vebinari on mõeldud IT juhile, IT administraatorile, IT spetsialistile.

Infoturbe vebinar on mõeldud kõigile: ettevõtte juhtidele, arvutikasutajatele, IT juhile ja spetsialistidele, sõbrale ja isegi Sinu vanaemale!

 

 

Loe veel:

5 lihtsat küsimust turvariski tuvastamiseks

Kuidas kaitsta oma andmeid võimaliku vangistamise eest?

Veeami laseb välja uue versiooni – Veeam Availability Suite 9.5

 Veeam Availability Suite 9.5, Veeam, VMware, VMware Virtual SAN, Vsan, VMware Vsan, infoturve, küberkaitse, kübersõda, varundus, andmetevarundus, andmete varundus, varundus lahendused, andmete varundus lahendused, andmekeskus, andmekeskused, tarkvarapõhine andmekeskus, andmete kaitse