Makseviisid Datafox OÜ e-poes

VISA / MASTERCARD

Pakume klientidele turvalist võimalust tasuda pangakaardiga. Datafox OÜ koostööpartner makselahenduste pakkumisel on ESTO AS, koostöös Stripe teenusega.  Krediitkaardi andmeid kontrollib Stripe (https://www.stripe.com).

PANGALINK

Pakume pangalingi kaudu maksmist Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Citadele, Revolut panga klientidele. Makse sooritamisel suunatakse sind otse sinu internetipanka, kus on eeltäidetud maksekorraldus. Pärast makse kinnitamist vajuta kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde“, et vältida viivitusi tellimuse kinnitamisel. Pangalink kasutab turvaprotokolle, mis kaitsevad andmeid kolmandate osapoolte sekkumise eest.

ETTEMAKSU ARVE

See on hea lahendus, kui soovid maksta mitmes osas, edastada makseinfo kolmandale isikule või tasuda e-arve alusel. Pärast tellimuse kinnitamist saadame sulle ettemaksuarve. Arve tuleb tasuda 3 tööpäeva jooksul, kas ühes osas või mitmes jaos. Palume maksekorraldusele märkida viitenumber, mis kiirendab tellimuse töötlemist. Kui arve on tasutud, kinnitame tellimuse ja alustame selle täitmist. Tähelepanu! Ettemaksuarve ei ole alus pretensioonide esitamiseks ega garantiitööde teostamiseks.

JÄRELMAKS

Pakume võimalust tasuda suuremate ostude eest järelmaksuga, koostöös ESTO-ga. Järelmaks on saadaval nii eraisikutele, kui ka äriklientidele ja ostukorvi minimaalne summa on 50 eurot. Võimalik on valida kuni 5-aastane makseperiood, mis võimaldab leida sobiva kuumakse suuruse. Tutvu järelmaksu tingimustega meie veebilehel.

Sinu Ostukorv
Ostukorvis pole tooteid.

Delivery to you

Where to deliver your purchases?

Delivery times available depend on where you are ordering from