Tule Datafoxi ärikliendiks!

Oleme hoolikalt kavandanud kõik sammud, et toetada sinu ettevõtte kasvu. Konto avamine võtab vaid mõne minuti!

Suur kaubavalik

Pakume oma äriklientidele parimat kaubavalikut, mis turul saada on! Meie laos on ligi 50000+ toodet.

Ärikliendile parimad lahendused

Hulgiostude puhul on võimalik ärikliendil maksta hulgihindu! Lisaks, personaalne nõustamine ja pakkumised oma kliendihaldurilt.

Paindlikud maksetingimused

Maksetingimused, mis sobivad just sinu ärile. Pakume võimalust taotleda personaalset krediiti ja järelmaksu.

Suhtle mugavalt ja ühest kohast

Mõistame, kui oluline on oma küsimustele kiirelt vastuste leidmine. Datafoxi e-poes on võimalik mugavalt ja kiirelt suhelda oma kliendihalduriga.

Kiire ja mugav ülevaade tehtud pakkumistest

Oleme lihtsustanud pakkumiste küsimist, vormistamist ja salvestamist. Logi sisse oma ärikliendi kontoga, lisa vajalikud tooted ostukorvi ning küsi pakkumist!

Kliendihaldur vaatab pakkumise üle ja võimalusel korrigeerib hindu. Niipea kui pakkumine on koostatud, saad teavituse e-posti teel. Pakkumist näed oma kasutajakontolt, kust saad selle lisada ostukorvi, vormistada tellimuseks või alla laadida PDF-formaadis.

Lisa mugavalt inimesi organisatsiooni

Kui oled ärikliendina kasutaja loonud, saad luua oma organisatsiooni jaoks erinevaid kasutajaid. Määra neile õigused vastavalt vajadusele – näiteks luba kaupa tellida ilma nõusolekuta, vaadata Datafoxi pakkumisi ja vestlusi ning palju muud.

Mugav ostunimekiri

Oleme loonud mugava lahenduse organisatsiooni sisese ostunimekirja jagamiseks. Loo ostunimekiri, mida näevad kõik sinu organisatsioonis olevad kasutajad. Vaata, lae alla või vormista kohe ostuks.

Tõenäoliselt kõige mugavam tellimine turul

Usume, et ärikliendil on sageli otsitava toote nimi või tootekood juba teada ning puudub vajadus e-poes tooteid erinevatest kategooriatest otsida ja filtreerida.

Oleme loonud lahenduse, kust on võimalik kiirelt ja mugavalt otse kliendiportaalist tooteid otsida (nime või tootekoodi järgi), lisada ostukorvi ning vaadata hindu ning tarneaegu – ilma, et peaksid navigeerima mujale. 

Taotle mugavalt ettevõtte krediidilimiiti

Ärikliendina saad jälgida ja teha oste määratud limiidi piires. Datafoxi lepingulistele klientidele on see funktsioon vaikimisi sisse lülitatud. Kui soovid oma ettevõttele limiiti aktiveerida, võta meiega ühendust kas iseteeninduse kaudu, kirjuta oma kliendihaldurile või saada e-kiri aadressile info@datafox.ee.

Registreeri ennast ärikliendiks

Datafox OÜ

Tammsaare Ärikeskus
Tammsaare tee 47 Tallinn 11316
Registrinumber: 12519049

Jälgi meid sotsiaalmeedias:

Registreeri

Teie isikuandmeid kasutatakse teie kasutuskogemuse toetamiseks kogu sellel veebisaidil, teie kontole juurdepääsu haldamiseks ja muudel meie [privaatsuspoliitikas] kirjeldatud eesmärkidel.

Sinu Ostukorv
Ostukorvis pole tooteid.

Delivery to you

Where to deliver your purchases?

Delivery times available depend on where you are ordering from