Veebiseminaride sari

 

Osale tasuta veebiseminaril kontorist lahkumata ja ole kursis uute ja oluliste IT teemadega. Veebiseminaridel räägime, milleks peaks kasutama Veeam varundustarkvara Microsoft Office 365-ga, kuidas aitab Microsoft Teams viia ettevõtte suhtluse järgmisele tasemele. Lisaks räägime IT turvalisusest ja infoturbest – millest alustada ja kuidas lihtsate vahenditega võimalik ning mis ja kellele on privaatpilv.

 

1. MICROSOFT TEAMS – VÕIMAS KOOSTÖÖVAHEND OFFICE365 PAKETIS

23. aprill 10:00 – 11:00

 

Kui paljusid Office365 teenuseid sa täna aktiivselt kasutad? Kas see, mis toimub Outlookist väljaspool tundub keeruline ja võõras? Pigem jätkaks vanaviisi, sest nii on mugavam? Samas, infovahetus meeskonnakaaslastega ei toimi?

 

Kui seni oleme harjunud Office 365 koostöö teenuseid kasutama enamasti läbi Outlooki akna, siis Teams pakub hea võimaluse koondada erinevad Office365 teenused ühte rakendusse. Senised, keerulisena tunduvad Office 365 teenused koonduvad lõppkasutaja jaoks ühte loogilisse aknasse – Teams. Selle tulemusel on võimalik parendada meeskonnatööd ja pääseda turvaliselt ligi ettevõtte andmete sõltumata seadmest või asukohast.

 

Esineja: Kristjan Ok, Datafoxi IT teenuste valdkonna juht

 

 

2. TURVALISUS JA INFOTURVE. KELLE SEE ON JA MILLEKS SEDA ÜLDSE VAJA?

25. aprill 10:00 – 11:00

 

Kui palju sa täna ettevõtjana mõtled ja investeerid turvalisusse? Kas sul on üldse olemas ülevaade ja kindlus sellest, et sinu IT’ga ja seal olevate andmetega on kõik hästi.

Keskmise Eesti inimese ja töötaja arvutit kasutatakse täna administraatori õigustes, uuendused on tegemata võibolla pool aastat või veelgi kauem, seda tehakse pisteliselt ja siis kui meelde tuleb. Tublimatel kasutajatel on oma arvutile paigaldatud pahavaratõrje ning teab, et aegajalt võiks andmeid varundada. No igaks juhuks, et kui midagi vastu taevast lendab.

 

Webinaril vaatamegi millest alustada ja kuidas tegelikult lihtsate vahenditega väga palju ära teha, et viia oma ettevõte täiesti uuele turvatasemele.

 

Esineja: Janar Randväli, Datafoxi infotube juht

 

3.  PRIVAATPILVE EHITAMINE NUTANIX HCI TEHNOLOOGIA TÄISLAHENDUSEGA – KELLELE JA MIKS?

30. aprill 10:00 – 11:00

 

Nutanix on kiiresti kasvav ja juhtiv hyperconverged (HCI) lahenduste tootja, mis integreerib serverid, andmesalvestuse, virtualiseerimise ja võrgu täislahenduseks, mis töötab iga IT-teenusega.

 

WEBINARIL SAAB:

  • tehnilise ülevaate pilvearhitektuuri komponentidest;
  • teada, millised on igapäevased IT väljakutsed, mida Nutanix aitab lahendada;
  • näha live-demo;
  • küsida küsimusi.

 

Esineja: Mihkel Meerits, SR. Pre-Sales Engineer in Baltics

 

 

4.  MIKS VARUNDADA MICROSOFT OFFICE 365’TE VEEAM VARANDUSTARKVARAGA

7. mai 10:00 – 11:00

 

On levinud arvamus, et kui kasutada Microsoft Office 365 pilveteenuseid, siis ei ole vaja lisaks eraldi varunduslahendust kasutada, sest andmeid kaitseb Microsoft. Kahjuks päris nii see ei ole – Microsoft on küll loonud väga hea äriteenuse platvormi, kuid klient vastutab ise oma andmete ja nende kaitsmise eest. Üks võimalus seda teha on kasutada Veeam Backup for Microsoft Office 365.

 

VEEBISEMINARIL SAAD TEADA:

  • Miks me peame oma andmeid varundama;
  • kuidas Veeam Backup for Microsoft Office 365 töötab ja kuidas seda seadistada;
  • millised on viimased uuendused;
  • live-demo.

Webinar toimub inglise keeles!
Esineja: Cristian Suteu, Veeam Inside Systems Engineer, MEA & EE

 

 

 

Registreeri veebiseminaridele: www.datafox.ee/veebiseminarid/