Veebiseminaride sari veebruaris

 


Osale kolmel veebiseminaril kontorist lahkumata ja ole kursis uute ja oluliste IT teemadega. Tutvustame tarkvarapõhise andmekeskuse VMware Virtual SAN 6.5 lahendusi, räägime uuest Veeam Availability Suite 9.5 versioonist ning sellest, miks ei ole infoturve vaid IT küsimus.

 

Registreeri veebiseminaridele siin!

 

1.  9.veebruar 10:00 – 11:30     Tarkvarapõhine andmekeskus VMware Virtual SAN 6.5 lahendusega  

Serverite- ja andmehoidla lahenduste tehnoloogiad ja planeerimine on muutunud. vSAN tarkvara võimaldab x86 serverite platvormil luua VMware vSpherega integreeritud paindliku Hyper Converged Infrastructure lahenduse, mis on mõeldud ärikriitiliste IT süsteemide jaoks.

Veebiseminaril tutvustame tarkvarapõhise andmekeskuse võimalusi UUE VMware Virtual SAN 6.5 tarkvara näitel. Enne, kui otsustad teha IT investeeringu järgmiseks kolmeks või viieks aastaks, tutvu VMware vSAN tarkvarapõhise andmekeskuse võimalustega.

 
2.  15.veebruar 10:00 – 11:30     Andmete kaitse ja varundamine: UUS Veeam Availability Suite 9.5

 

Veeam varundustarkvara toetab VMware vSphere/ Microsoft Hyper-V, pilve- ja füüsiliste serverite andmete ja aplikatsioonide varundamist. Veeami lahenduse märksõnad on: lihtne haldus ja monitooring, kiire andmete kaitse ning taastamine. Veebiseminaril teeme ülevaate Veeam Availability Suite 9.5 värsketest tooteuuendustest – Linux tugi, Office 365 varundamine jpm. Lisaks jagame Datafoxi praktikaid varunduslahenduse uuendamisel ja planeerimisel.

 
3.  22.veebruar 10:00 – 11:30     Infoturve – see ei ole vaid IT küsimus

Iga päev rünnatakse ettevõtete võrke, kaaperdatakse kasutajakontosid, krüpteeritakse arvutite ja serverite andmeid. Ka Eestis. Veebiseminaril räägime:

Mis on ettevõtte infovara ja miks peame seda kaitsma?
Millised on võimalikud reaalsed ohud ja kuidas hinnata riske?
Kuidas kolme lihtsa sammuga parendada infoturvet ja kaitsta oma ettevõtet võimalike ohtude eest?
Mida teha siis kui jama on juba juhtunud?
Näiteid ja praktilised soovitused elust enesest.

 

 

Kaks esimest vebinari on mõeldud IT juhile, IT administraatorile, IT spetsialistile.

Infoturbe vebinar on mõeldud kõigile: ettevõtte juhtidele, arvutikasutajatele, IT juhile ja spetsialistidele, sõbrale ja isegi Sinu vanaemale!

 

Registreeri veebiseminaridele siin!