Uus varundusseade Veeam lahendustesse – ObjectFirst

Varunduslahenduste maailmas on alati oodatud uute ja innovaatiliste seadmete turule tulek, mis muudavad andmete varundamise senisest veelgi efektiivsemaks ja turvalisemaks. Üks selline seade, mis värskelt turule jõudis, on ObjectFirst – lahendus, mis on spetsiaalselt loodud maailma levinuima varundustarkvara Veeam’i kasutajaid silmas pidades. Miks peaksid Veeam kasutajad kaaluma just ObjectFirst seadme soetamist ja milliseid eeliseid seade pakub võrreldes traditsiooniliste varundusseadmetega? Vaatame lähemalt.

Mis on ObjectFirst?

ObjectFirst on kaasaegne ja turvaline varundusseade, mis kasutab andmete varundamiseks tavapäraste NAS protokollide (NFS, CIFS) asemel objektsäilitustehnoloogiat ja objektipõhist andmevahetuse protokolli S3. Seade on disainitud spetsiaalselt Veeam varunduskeskkondele, pakkumaks kõrget jõudlust, lihtsat haldamist ja maksimaalset andmete turvalisust võrreldes klassikaliste andmesalvestuslahendustega. ObjectFirst haldus on täielikult integreeritud Veeam’i tarkvaraga, võimaldades sujuvat varundus- ning taastamisprotsessi, kuid eelkõige pakub seade objektsäilitustehnoloogia ja S3 protokolli toel varundatud andmetele senisest oluliselt suuremat turvalisust ning kaitset mitmete kaasaegsete küberohtude vastu.

Miks valida ObjectFirst?

1. Lihtne seadistamine ja haldamine: ObjectFirst seadme kasutamine on lihtne, seadme paigaldus ning seadistamine on intuitiivne ja kiire, vähendades IT spetsialistide koormust ning tagades, et varundustaristu haldamine ei oleks liialt koormav:

 – Seadistamine võtab vähem kui 15 minutit ja ei nõua sügavaid IT- ega turvateadmisi.

 – Automaatne skaaleerimine ja koormuse tasakaalustamine muudavad lahenduse igapäevase haldamise lihtsaks.

 – Süsteemi ja tarkvara uuendused on automaatsed, tagades alati turvalisuse ja parima jõudluse.

 – Toetab Veeam Smart Object Storage API (SOSAPI) liidestust.

2. Kõrge jõudlus ja skaleeritavus: ObjectFirst pakub kiiret andmete varundamist ja taastamist. Tegemist on skaleeritava lahendusega, mida saab dünaamiliselt laiendada koos ettevõtte vajadustega – varunduslahendus vastab alati organisatsiooni andmemahule ja jõudlusnõuetele:

 – Varunduskiirused kuni 4.0 GB/s ja peaaegu petabaidi suurune salvestusruum.

 – Toetab Veeam Instant Recovery’t võimaldades kiiret ja tõhusat andmete taastamist ning kiiret töö jätkumist süsteemikatkestuste korral, minimeerides seisakuaegu ja tagades äritegevuse jätkuvuse.

3. Turvalisus ja andmekaitse: ObjectFirst kasutab tugevaid turvameetmeid nii andmete ülekandmisel kui ka seadme puhkeolekus, mis tagab, et ettevõtte kriitilised andmed on kaitstud levinud küberohtude eest. Lahendus aitab tõsta infosüsteemide vastavust NIS2 nõuetele, tagades andmete puutumatuse ning kaitse lunavara rünnakute vastu.

Out-of-the-Box Immutability:

S3 objektsäilitustehnoloogia tagab, et varundatud andmed on muutmatud kindlaksmääratud aja jooksul, mis kaitseb andmeid lunavara rünnakute ja pahatahtlike kustutamiste eest, tagades andmete puutumatuse ja turvalisuse.

Zero Trust Data Resilience (ZTDR) arhitektuur:

Eeldab, et kõik süsteemi kasutajad ja seadmed on potentsiaalselt kompromiteeritud.

Tagab varundus- ja taastamisinfrastruktuuri segmentatsiooni, vähendades võimalikke rünnakukohti.

„Zero access to root“ poliitika, mis piirab juurdepääsu operatsioonisüsteemile ja kaitseb administraatorite pahatahtlike tegevuste eest.

4.  Sügav integreeritus Veeam’iga: ObjectFirst on loodud spetsiaalselt Veeam’i varundustarkvara jaoks, pakkudes sujuvat integreeritust ja optimeeritud jõudlust. Lahendus võimaldab kiiret ja usaldusväärset andmete taastamist, mis on kriitilise tähtsusega ärikatkestuste korral.

Ülevaade täna pakutavatest ObjectFirst seadmetest:

ObjectFirst OOTBI (Out-of-the-Box Immutability) nimelisi varundusseadmeid pakutakse täna järgmises spetsifikatsioonis:

Seadmete mahud:

64 TB, 128 TB ja 192 TB, mis võimaldavad paindlikku laienemist vastavalt ettevõtte kasvamisele ja varundusvajadustele.

Seadmete klastrid kuni 768 TB: Mitut seadet saab kombineerida ühte klastrisse, laienedes maksimaalselt kuni 768 TB kasutatava varundusruumini.

Kokkuvõte

Kui otsite varunduslahendust, mis on lihtne, kiire ja turvaline ning integreerub täielikult Veeam’i varundustarkvaraga, on ObjectFirst suurepärane valik. Selle lahenduse abil saate kindel olla, et teie ettevõtte andmed on alati kaitstud ja kiiresti taastatavad, vähendades IT süsteemide seisakuaega ja suurendades töökindlust.

Tutvuge ObjectFirst varundusseadmega ja viige oma andmekaitse järgmisele tasemele!