Samsungi MagicInfo automatiseerib infoekraanide halduse

 

Tänapäeval kasutatakse enamikes kaubanduskeskustes ja ärimajades infoekraane, mille haldamisel saab märkimisväärselt aega ja raha kokku hoida selliste pilveteenustega nagu Samsung MagicInfo, kirjutab Datafoxi küberturbe- ja võrgulahenduste müügijuht Raido Vahi.

 

Varem hallati majasisest infolahendust sageli sel viisil, et kuskil kontorinurgas või tehnilises ruumis oli arvuti, mis Powerpointi esitluse, videofaili või mõne muu sisu kõigil hoone ekraanidel korraga ette mängis. Tänapäeval on aga märksa mugavam kasutatakse spetsiaalselt selleks loodud pilveteenuseid nagu Samsung MagicInfo, tänu millele ei ole infoekraanide halduseks vaja soetada eraldi arvutit. Oleme aidanud MagicInfo lahenduse juurutada näiteks Avala ärimajas, Tammsaare ärikeskuses ning mitmetes teistes kontorites.

 

Datafox on tööle pannud oma MagicInfo serveri, mille kaudu saavad meie kliendid mugavalt oma infoekraane hallata. See võimaldab näidata igal konkreetsel ekraanil soovitud ajal meelepärast sisu, mis ei pea sugugi olema sama kõigile ekraanidele. Samuti saab kaughalduse teel elektrienergia säästmiseks ekraane sisse ja välja lülitada ning nende heledust reguleerida. Seejuures ei pea olema tegemist teleriekraanidega, vaid meediat võib saata ka tahvelarvutitele ja muudele nutiseadmetele. Lisavõimalustena saab ekraanidel kuvada infot ka reaalajas uuenevast andmebaasist (näiteks ilma- või börsiinfo) ning mõõta hoone ja ruumide külastatavust.

 

Datafoxi kliendid saavad MagicInfo kasutamiseks ekraane ka terviklahendusena rentida ning koostööpartnerite abil saame pakkuda abi kuvatava sisu loomisel.

 

Kui soovid lisainfot MagicInfo võimaluste kohta või esmast tasuta konsultatsiooni, siis kirjuta julgesti aadressile: 
sales@datafox.ee

 

Loe lähemalt:

Creditinfo kolis oma Baltikumi andmekogud Eestisse Datafoxi pilvekeskkonda

Ka pilveteenused vajavad eraldi andmete varundamist