Osale .Next’il üle veebi!

Juba 8. septembril algab Nutanix’i aastakonverents .Next. Nagu koroona-aastale kohane, toimub üritus üle veebi ja on kättesaadav kõigile huvilistele! Püsi kursis heade ja huvitavate arengutega IT-maastikul.

Registreeri SIIN

Paar head põhjust osaleda:
1.    Ammuta informatsiooni viimaste IT-trendide kohta nagu näiteks hyperconvergence, hübriidpilv, DevOps, automatiseerimine, IT-turvateemad ja kuidas need teemad kõik ettevõttes minimaalsete probleemidega ühildada.

2.    Saa inspiratsiooni maailma parimatelt strateegidelt ja juhtidelt ning õpi nende kogemustest. Üles astuvad näiteks Simon Sinek, Luvvie Ajayi, Mike Rowe ja Zach Woods. Kavas on nii meelelahutust kui tõsised teemad – kuidas näha tervikut üksikutes, pealtnäha mittesobivates osades ja kuidas inspireerida meeskondi veelgi paremini koos töötama.

3.    Tutvu lähemalt Nutanixi toodetega technical deep dive sessioonidel, mida viivad läbi oma-ala meistrid. Mike Wronsky, toob välja huvitavamad ärijuhtumid ja Nutanixi kasutusvõimalused äri arendamisel. Eric Wamsley räägib lähemalt, kuidas saavad tervishoiuaustused Nutanix toodete abil oma andmeaitu lihtsustada ja parendada.

 

Rohkem infot ürituse ja ajakava kohta leiab .Next kodulehelt. Leia just endale huvitavad sessioonid ja registreeri sobivas ajatsoonis, et olla kindlasti kohal!

 

 

 

Nutanix teemadel nõustab teid:
Risto Kiilberg
risto.kiilberg@datafox.ee

Loe lisaks:
Mida on praegune kriis endaga kaasa toonud ühele IT ettevõttele?

VMworld tuleb ikka!