Mida tuleks uut arvutit valides silmas pidada?

Pea igal aastal tulevad arvutite tootjad uute mudelitega välja, mis näevad eelmistest veelgi atraktiivsemad välja, on kiiremad ja uudsemad. Mida tuleks arvutit valides silmas pidada?

 

Arvuti aku kestvus ning kaal. Uued Dell Latitude 3000 seeria sülearvutid on kergemad ja väga pika aku kestusega, lausa üle 11 tunni. Latitude 5000 seeria sülearvutid on õhemad ja kergemad, täiustatud väga hea vastupidavusega süsinikkiust korpusega. Magneesiumsulamist korpus teeb selle mudeli eriti vastupidavaks.

 

Ekraani kvaliteeti. Tavalised HD resolutsiooniga (1280×720) ekraanid hakkavad vaikselt ära kaduma ning üha enam rõhutatakse silmale paremat Full HD (1920×1080) kasutust. Soovi korral on võimalik omale soetada ka puutetundliku ekraaniga sülearvuti – Delli puhul on see võimalus olemas 14-tollised 7000 seeria mudelil. Sama mudelit on võimalik tellida QHD ekraaniga, mis ulatub lausa 2560×1440 resolutsioonini.

 

Arvuti kiirus. Paljud sel aastal välja tulnud erinevate tootjate mudelid on ka uue M2 standardi SSDga, mis on tavalisest SSDst veelgi kiirem. Uusima protsessori, rohkema mälu ja uue SSDga sülearvutid on kiiremad kui kunagi varem. Tellides saab valida 5nda ja 6nda generatsiooni protsessori vahel. Turva funktsionaalsustest on juurde tulnud sõrmejälje lugejad.

 

Lisaseadmed ja kontoritarkvara. Datafox soovitab uue sülearvutiga kaasa ka dokke, monitore ning tarkvara. Tavalise kontoritarkvara Microsoft Office’i asemel on võimalik soetada Office 365, mida on võimalik kuu- või aastakaupa rentida. Office 365’ga on alati kasutusel tarkvara viimane versioon, seda on võimalik kasutada viies erinevas seadmes ning lisaks saab valida ka e-maili teenust. Office 365’l on tegelikult veelgi rohkem lisavõimalusi ning Datafox’i inimesed oskavad neid soovi korral lähemalt tutvustada.

 

Viirusetõrje ja varundustarkvara. Tuleb silmas pidada, et arvutites oleks olemas ka viirusetõrje ja varundustarkvara, et tehtud töö kaotsi ei läheks ning vajalikud dokumendid oleksid alati pahavara eest kaitstud. Meilt on võimalik soetada lisaks uuele arvutile ka erinevate tootjate spetsiaaltarkvara.

 

Datafox oskab Sulle soovitada just õige arvuti! Meie portfelli kuuluvad lisaks Dellile veel mitmed erinevate tootjate seadmed!

 

 

Küsi lisa meie lõppkasutajate seadmete müügispetsialistilt:
Helen Kuut
helen.kuut@datafox.ee