Microsoft Copilot for Microsoft 365 nüüd saadaval Datafoxi müügikanalis

Tehisintellekt (AI) on kahtlemata teema, millest räägitakse pea iga päev, olles muutunud oluliseks osaks meie igapäevaelust ja tööst.  Datafoxis oleme alati otsimas võimalusi, kuidas tuua teieni tehnoloogilisi uuendusi, mis võiksid teie ettevõtte igapäevaelu oluliselt paremaks muuta. Meil on hea meel teatada, et oleme astunud sammu tulevikku suunas, pakkudes nüüd Microsoft Copiloti – revolutsioonilist AI-põhist tööriista, mis on loodud integreerimiseks Microsoft 365 rakendustega, et muuta teie tööd tõhusamaks ja produktiivsemaks.

 

Miks Copilot?

Microsoft Copilot on teie digitaalne abimees, mis toetab teid igapäevastes ülesannetes, pakkudes intelligentseid soovitusi ja automatiseerides korduvaid toiminguid.

Alates 16. jaanuarist 2024 on see  tööriist saadaval ka läbi Datafoxi Microsofti müügikanali.

 

Olulised Detailid Copiloti tellimisel:

  • Minimaalne kasutajate arv puudub. See võimaldab Copiloti integreerimist igas suuruses ettevõtetesse, pakkudes maksimaalset paindlikkust.
  • Aastane hind on ca 330 EUR (kasutaja kohta).
  • Makseviisiks on aastane ettemaks. See tähendab, et Copiloti kasutamiseks tuleb teha ühekordne makse kogu aasta eest.
  • Copilot on lisateenus, mida on võimalik lisada pakettidele nagu Business Standard, Business Premium, Office E3, Office E5, Microsoft 365 E3 ja Microsoft 365 E5, tagades sujuva integratsiooni teie olemasolevasse Microsoft 365 keskkonda. 

Proovige Copiloti Ise ja küsige lisainfot

Kuigi ka meil Datafoxis on copiloti testimine  üsna algusjärgus, soovitame ka teil kaaluda Copiloti proovimistesmalt kasvõi mõne aktiivsema kasutaja puhul.  Datafox toetab teid selles protsessis, pakkudes vajalikku teavet ja tehnilist abi.

 

Kui olete huvitatud Copiloti lisamisest oma Microsoft 365 paketile või soovite lisateavet, võtke julgelt ühendust oma teenusehalduriga või kirjutage sales@datafox.ee.