Datafoxi kuu kolleeg on Endel Kellap

 

 

Endel alustas Datafoxis tööd septembris IT katsetajana ja on nii ennast kui ka teisi suutnud igas mõttes üllatada. Endli soov ja tahe end tõestada IT valdkonnas on juba vilju kandnud. Julge pealehakkamine, lennult haaramine ja üdini positiivne suhtumine tõid ka ihaldusväärse Datafoxi kuu kolleegi tiitli! Hea töö Endel!

 

 

 

Küsisime Endlilt, kuidas ta oma uues ametis ennast tunneb ning mis ta saadud tiitlist arvab.

,,Ossa poiss, ma pean emale nüüd helistama’’, oli Endli esimene üllatusreaktsioon.
,,Olen nüüd päris kaua siin Datafoxis töötanud, üle kuuaja juba! Selle ajaga olen täitsa ära harjunud juba ja enam ei sõida ma bussiga õigest peatusest ka mööda, alguses seda ikka mõned korrad juhtus. Isegi kõigi kolleegide nimed on selged, mõned lähevad veel sassi, sest uusi inimesi tuleb lihtsalt koguaeg juurde! Uus mees Jaan on nüüd meil turvalahenduste peal, Robert teeb praktikat.

Sõbrad Mustamäelt ütlevad ka, et nägid mind Facebookis ja internetis ja seal Äripäeva IT firmade topis olime ka Datafoxiga ju nüüd sees! Olen isegi saanud mitmeid tööpakkumisi teistelt IT firmadelt, kuid Datafoxi töö ja tiimi vastu ei saa keegi neist.’’

 

Endel, mida oled selle lühikese ajaga Datafoxis korda saatnud?
,,Kogu aeg teen midagi, näe praegugi viin ühe turundusfirma e-posti süsteeme pilve. Pilves käib aktiivne IT elu. Office 365 pilveteenuse administreerimise koolituse läbisin kohe esimesel nädalal ja kolleegid ütlevad, et selles on mul nüüd must vöö. Teised IT adminnid Margus ja Matigi küsivad aeg ajalt keerulisematele küsimustele minult vastuseid.
Andmete varunduse olen samuti selgeks teinud ja Veeam tarkvara 9.5 versiooni olen ära testinud. See on väga hea lahendus, toetab varsti ka Office 365 ja füüsiliste servertite varundamist. Paar soovitust saatsin juba Veeami poistele ka muutmiseks ja täiendamiseks.
IT muutub päris kiiresti ja Datafox on nende muutustega küll hästi kursis. Siiani olin harjunud laupäeviti trolliga sõites aknast välja ja inimesi vaatama, siis oma töös pean pigem vaatama ettepoole ja olema kõikidest klientidest ees’’, toob Kellap tabava võrdluse töö kohta Datafoxis.

 

Kristjan Ok, Datafoxi teenuste valdkonna juht hindab Endlit kõrgelt: ,,Endel tunnetab hästi IT projektides vajaliku tulemuse ulatust, mis on IT tööalaste kogemusteta inimese kohta harukordne. Esile tõstmist väärib Endli oskus rakendada vigadeta Datafoxi teenuste osutamise standardeid ja elutervet huumorit igapäevases töös.’’

 

Endel Kellap

endel.kellap@datafox.ee
+372 6 230 170

Loe lisaks:

Datafox on IT topis

Veeam Availability Suite 9.5

Mis on Office365 ning kellele see sobib