Küberturvalisuse seminar – millele pöörata täna oma ettevõttes tähelepanu?

 

11. aprillil kl 14.00-16.30 toimub Küberturvalisuse seminar, mis leiab aset Teaduspargis Tehnopol (aadress: Mäealuse 2/1, Startup Inkubaatori UK lounge).

 

Täpsem info ja registreerimine: https://www.tehnopol.ee/sundmus/kuberturvalisuse-seminar-millele-poorata-tana-oma-ettevottes-tahelepanu/

Datafoxi klientidele on seminaril osalemine tasuta! Selleks lisada registreerumisel juurde märksõna ‘Datafox’!

 

Küberturvalisus on osa meie ettevõtete igapäevast. Äri toimivuse tagamiseks tuleb pöörata sellele järjest rohkem tähelepanu nii Eestis kui eksporti tehes. Millised riskid meid tänasel päeval ohustavad ja kuidas saab neid ennetada? Tehnopoli küberturvalisuse seminaril käsitleme antud teemasid; jagame ülevaadet globaalsetest trendidest ja võimalustest/praktikatest, mis aitavad neid riske maandada.

 

Esitlused ja esinejad:

The evolution of e-crime underground

The speaker will go through the history of modern hacking. We will have a glance at the e-crime blackmarket, “business models”, competition among the bad guys, how the digital stolen goods are materialized. At the end speaker will take a look at the trends and what we might expect in the future from certain technological breakthroughs like for example Internet of Things.

Paulius Ceponis, Managing Director, Hermitage Solutions

Paulius Ceponis – has more then 10 years experience in cybersecurity industry. He represents IT and data security value added distributor Hermitage Solutions, thus job description obliges to deal with cybersecurity on daily basis. Paulius also finds this topic extremely thrilling and constantly evolving, as he puts “you can’t get bored in this line of work”.

 

Viis lihtsat küsimust turvariski tuvastamiseks

Viiruse või pahavaraga nakatumine võib olla vaid aja küsimus, kui ei pööra kübermaailmas valitsevatele riskidele piisavalt tähelepanu ja jätta teemaga tegelemata kartuses, et see nõuab põhjalikku IT tausta. Tõnis selgitab, kuidas  paari lihtsa küsimuse abil endale neid riske teadvustada ja astuda esimesi samme kübermaailmas valitsevate ohtude kaitseks.

Tõnis Teder – SDDC, võrgu- ja turvalahenduste valdkonnajuht, Datafox

Tõnis Teder omab ligi 20 aastast kogemust Eesti IKT valdkonnas, keskendudes viimased 3 aastat Datafoxis IT terviklahenduste pakkumisele eriti just virtualiseeritud andmekeskuste, võrgu-ja turvalahenduste vallas. Täna tegeleb Tõnis peamiselt koos ekspertidest meeskonnaga IT turvalahenduste valdkonna ülesehitamisega, võimaldades Datafoxi klientidele pakkuda terviklikku IT turvalahenduste kontspetsiooni, tagades vastavuse kehtestatud standarditele.”

 

Milline on ettevõtte hea küberhügieen?

Küberturvalisuse tagamisel on suurel määral tegemist riskide maandamisega. Kuidas seda teha ja millele tähelepanu pöörata? Milline on riskide juhtimise võimalus küberhügieenina jms

Siret Schutting – Turundusjuht, AS Cybernetica

Siret Schutting on strateegilise kommunikatsiooni ekspert küberjulgeoleku, küberkaitsepoliitika ja e-valitsemine valdkonnas. Tal on küberjulgeoleku kogemust nii avalikus kui ka erasektoris. Täna töötab Siret turundusjuhina As-s Cybernetica, mis on IKT valdkonna teadus-arendusettevõte, riist- ja tarkvarasüsteemide arendaja ning tootja, süsteemide integraator ja infoturbealane kompetentsikeskus.

 

Ettevõtete kogemuslood

Ettevõtte esindajad jagavad oma valdkonnapõhiseid kogemusi

WebArx, https://www.webarxsecurity.com/

Weps, https://www.weps.ee/

 

Registreerumine: teenused@tehnopol.ee