“Kindel pilvevarundus” – Datafoxi uus pilvepõhine muutumatu varunduslahendus, mis tagab teie andmetele maksimaalse kaitse!

Küberohud on tänapäeval tõsisemad kui kunagi varem. Lunavara rünnakud, andmelekked ja muud pahatahtlikud tegevused võivad põhjustada tõsiseid kahjusid igale ettevõttele. Meie pilvepõhine puutumatu varunduslahendus on loodud spetsiaalselt selleks, et pakkuda teie andmetele ülimat kaitset ja turvalisust teises asukohas.

Kuidas meie lahendus töötab?

Meie pilvepõhine varunduslahendus võimaldab teil salvestada oma ettevõtte kriitilised varundusandmed lisakaitsekihina turvalises ja kaitstud pilvekeskkonnas, mis on eraldatud teie peamisest IT-infrastruktuurist. Varunduslahenduse muudab eriliseks selle muutumatus – varundatud andmeid ei saa muuta, kustutada ega üle kirjutada enne kindlaksmääratud aja möödumist. See tähendab, et isegi kui teie esmane süsteem peaks rünnaku alla sattuma, jäävad teie varundatud andmed meie pilvelahenduses puutumatuks ja taastatavateks.

Miks valida meie puutumatu varunduslahendus?

Küberohtude eest kaitstud: Lunavara ja muude pahatahtlike rünnakute eest täielikult kaitstud varundusandmed tagavad, et teie ettevõtte tegevus ei seiskuks ka kõige tõsisemate küberintsidentide korral

Andmete taastamise kiirus: Tänu meie kõrgetele jõudlusstandarditele saate oma andmed kiiresti ja efektiivselt taastada, vähendades seisakuaega ja tagades ärikatkestuste minimaalse mõju.

Lihtne haldamine: Meie lahendus on loodud lihtsaks ja intuitiivseks kasutamiseks, võimaldades teil keskenduda oma põhitööle ilma, et peaksite muretsema keeruliste IT-seadistuste pärast.

Usaldusväärsus ja turvalisus: Meie pilvekeskkond on pidevalt monitooritud ja ajakohastatud, tagades teie andmete pideva kaitse ja kättesaadavuse.

Tehnoloogia, mis tagab andmete puutumatuse

Varunduslahendus kasutab andmeedastuseks objektipõhist S3 protokolli, mis on tööstusstandard andmete turvaliseks salvestamiseks ja edastamiseks. Objektipõhise turvalise andmesalvestuse tagab Datafoxi andmekeskuses DataCore Swarm hajutatud veakindel S3 salvestuslahendus. Kasutatavad tehnoloogiad kindlustavad, et kõik andmed on krüpteeritud nii ülekandmisel kui ka puhkeolekus. Andmete puutumatuse (immutability) funktsiooniga tagatakse, et varundatud andmeid ei saa keegi muuta, kustutada ega üle kirjutada enne määratud aja möödumist, pakkudes täiendavat kaitsekihti teie ettevõtte kõige kriitilisematele andmetele.

Soodne ja usaldusväärne

Kui teil juba on olemas kohapealne varunduslahendus, mis toetab pilve varundamist (näiteks Veeam), siis maksab Datafox’i muutumatu varunduslahendus teie jaoks vaid 0,024 EUR/GB kuus. 1TB puhul teeb see vaid 24 EUR kuus! See on erakordselt soodne, eriti arvestades tänapäeva küberohtude ulatust ja andmete kaoga kaasneda võivaid ettearvamatuid kulusid.

Usaldage oma andmete kaitse meie pilvepõhise muutumatu varunduslahenduse kätesse ja kindlustage oma ettevõtte turvaline tulevik!

Võta meiega ühendust lisainfo saamiseks: sales@datafox.ee