Kauaoodatud innovaphone iOS-i telefoniäpp lõpuks saadaval!

 

Südasuvel tõi innovaphone lõpuks ametlikult turule uue tarkvaraversiooni V12, mille raames sai lõpuks valmis ning on nüüd App Store’st vabalt alla laetav telefoniäpp ka iPhone’dele ja iPad’dele.

Tõsiasi, et telefoniäpp on nüüd kasutatav Android telefonide kõrval ka iPhone’l, võimaldab lõpuks lahendusi palju laiemalt kasutusele võtta.

 

Mida innovaphone äpid võimaldavad?

innovaphone äpp mobiilis või tahvelarvutis võimaldab teha telefonikõnesid andmesidevõrgus s.o nii Wifi kui ka mobiilses andmesidevõrgus. Sisuliselt piisab mobiilandmeside paketist tahvelarvutis, et seda kasutada täisväärtusliku telefonina. Veelgi enam – äppi kasutades muutub sinu nutiseade ettevõtte kommunikatsioonisüsteemi loogiliseks osaks. See tähendab, et sul on analoogsed võimalused nutiseadmes, mis varem olid võimalikud vaid lauatelefonil.

Lisaks kõnedele on võimalik olekuinfo haldus. Nii on ühe silmapilguga võimalik alati enne kõne algatamist kontrollida, kas kõne kolleegile hetkel on üldse parim viis info vahetuseks.

Samuti vastupidi – lisaks automaatsele olekuinfo uuendamisele sõltuvalt telefoni ja kalendri kannetest, on võimalik ka oma olekuinfot käsitsi muuta andmaks kolleegidele märku oma eemalolekust või hõivatusest.

Kontorilaua taga viibides on mobiiliäppi võimalik juhtida ka arvutist ehk algatada kõne klikiga arvutist ning kasutada mobiili, kui „telefonitoru“.

Vajaliku kontakti leidmiseks on loomulikult võimalik kasutada personaalselt kontaktibaasi telefonis, kuid lisaks on võimalik teha päring ettevõtte LDAP andmebaasi.

Kuna telefoniäpp on võrdväärne lauatelefoniga, siis loomulikult on võimalik selliseid kõnesid logida ja salvestada.

 

Kuidas äpp töötab?

Äpi kasutamine eeldab innovaphone telefonisüsteemi kasutamist. Parim võimalus täna selle kasutuselevõtuks on Datafox’i poolt pakutav pilveteenus.

Selliselt on kõik võimalused kasutatavad alati täpselt vajalikus mahus minimaalsete investeeringutega ning koheselt on lahendatud teenuste kasutus avalikust internetist.

 
Küsi lisa Datafox’ist!

 

Tarmo Reineberg
tarmo@datafox.ee