Kanaliülene teenindusplatvorm Zendesk jagas tooted viieks paketiks

 

Kanaliülene teenindusplatvorm Zendesk jagas uute litsentsitingimustega tuhanded tooted viieks paketiks, tänu millele on teenuse hind nüüd kuni 40-60% soodsam võrreldes komponentide eraldi ostmisega, kirjutab kommunikatsioonilahenduste müügijuht Piret Essenson.

 

Uued paketid loodi selleks, et pakkuda klientidele lihtsamini kõiki teeninduskanaleid hõlmavat infohaldust. Kui seni oli Zendeskis 4200 erinevat litsentsikombinatsiooni, mis tegi teenuse haldamise klientidele keerukaks, siis nüüd jagati komponendid viie paketi vahel.

 

Selle tulemusena sisaldub kõigis pakettides e-posti (Support), veebivestluse (Chat), telefonikõnede (Talk), juhendite ja korduma kippuvate küsimuste (Guide), statistika (Explore) sotsiaalmeedia (Social Messaging) ning kliendihalduse (Sunshine) funktsionaalsus. Lisati suur hulk pistikprogramme (add-on) koostööks, erinevat tüüpi tööpiletite haldamiseks ja ülesannete kompetentsipõhiseks suunamiseks (Collaboration, Lite Agents, Skill Based Routing jne) ning tehti kättesaadavamaks vestlusrobotid (bot) ja töövoogude automatiseerimine.

 

Tänu uutele litsentsitingimustele muutusid Zendeski paketid kuni 40-60% soodsamaks võrreldes samu funktsionaalsusi pakkuvate komponentide eraldi ostmisega. Endiselt saab aga eraldi tellida e-posti toe (Support) funktsionaalsust.

 

Zendesk uuendas ka agendi töölauda: kõik kanalid koondati ühtsesse vaatesse ja kujundust muudeti suhtluskanalite levikust lähtuvalt, et töölaua kasutamine oleks töötajatele  intuitiivsem. Lisaks on nüüd võimalik küsida iga veebivestluse järel hüpikaknas kliendi tagasisidet ja vaadata Chatis reaalajas sissetulevate kõnede ülevaadet (Dashboard). Erinevat tüüpi ticketitele on uuendusena võimalik luua erinevad vormid, näiteks võivad ühe väljad olla kaebusel ja hoopis teised raha tagastamissoovil.

 

,,Euronics on Zendeski kanaliülest teenindusplatvormi kasutanud juba üle kolme aasta, selle aasta kevadel läksime üle Professional paketile. Siiani on oleme sellest saanud kaks peamist võitu. Esiteks agendi tööruumi (Agent Workspace), mis võimaldab meie inimestel töötada ühtse piletiliidesega sõltumata sellest, mis kanali kaudu kliendi päring või tellimus sisse tuli. Teiseks on meie jaoks väga kasulik olnud kõrvalvestluste lisaprogramm (Side Conversation/Collaboration Add-on), kus ticketi lahendamiseks saab mugavalt küsida sisendit erinevatelt töötajatelt, siduda seda pileti lahenduskäiguga, saadud infot süstematiseerida jne.”

Mihkel Jõgi
Euronics Eesti projektijuht

 

 

Kui soovid lisainfot Zendeski uute võimaluste kohta või tahad näha demoversiooni, siis kirjuta julgesti:

 

 

Piret Essenson
piret@datafox.ee

 

 

 

 

Loe lisaks:

Samsungi MagicInfo automatiseerib infoekraanide halduse

Datafoxi 8 aastat: oodatust kiirem kasv, teenustepõhise IT võidukäik, püsiv tiim ning kindel „traditsioon“ iga poole aasta tagant