Juunikuu veebiseminarid

 

Osale veebiseminaril kontorist lahkumata ja ole kursis uute ja oluliste IT teemadega. Seekord räägime Veeam Availability Suite Office 365st ja füüsiliste serverite varundamisest, e-kuritegevuse evolutsiooni ning tutvustame, mida uut on SDS ja HCI maailmas.

 

 

KAVA


 

1.  15.juuni 10:00 – 11:00 Veeam Availability Suite Office 365 ja füüsiliste serverite varundamine 

 

Webinaril räägime, kuidas kaitsta oma virtuaalseid, pilve- ja füüsilisi servereid Veeami innovaatiliste lahendustega. Tutvustame kuidas Veeam võimaldab varundada füüsilisi Microsoft Windowsile ja Linuxi serverid.


–              Veeam® Availability Suite™

–              NEW Veeam Agent for Microsoft Windows and NEW Veeam Agent for Linux

–              NEW Veeam Backup for Microsoft Office 365

–              Ja palju muud!

 

Veebiseminari viib läbi Yuri Sukhov, Veeam Systems Engineer.

 

Veebiseminar on inglise keeles!

 

Vaata salvestust!

 

2.  16.juuni 10:00 – 11:00 E-kuritegevuse evolutsioon

 

Veebiseminaril anname ülevaate modernse häkkimise ajaloost. Lisaks, heidame pilgu e-kuritegevuse mustale turule, nende äri mudelitele, kuritegelikult teel saadud digitaalsete kaupade realiseerimisele ja võitlusele häkkerite vastu. Räägime ka trendidest ja sellest, mida võib e-kuritegude tulevikult oodata, arvestades praeguseid tehnoloogilisi murdekohti, nagu näiteks Internet of Things.

Webinari viib läbi Paulius Ceponis, Hermitage Solutions’st.

Pauliusel on üle 10 aasta kogemust küberturvalisuse valdkonnas. Ta esindab IT ja andmekaitse valdkonda Hermitage Solutions’is – see töökoht lausa kohustab tegelema küberturvalisusega igapäevaselt. Paulius leiab, et see valdkond on äärmiselt huvitav ja pidevalt arenev, nagu ta ise ütleb ,,Sul ei hakka kunagi igav selles valdkonnas töötades”.

 

Veebiseminar on inglise keeles!

 

Vaata salvestust!

 

 

3.  20.juuni 10:00 – 11:00  Mida uut on SDS ja HCI maailmas?

 

SDS (Software Defined Storage) ja HCI (Hyper-Converged Infrastructure) arendajatel on käed-jalad tööd täis ja uusi tooteid tuleb hooga. Dell EMC ScaleIO 3.0, VMware vSAN 6.6, VxRail 4.0 ja Dell EMC serveriuudised on vaid mõned näited. HCI valdkonna strateegilist tähtsust näitab ka fakt, et Microsoft on samuti otsustanud koos partneritega mängu siseneda. Microsoftiga koostöös on Dell EMC välja toonud lahenduse nimega Hybrid Cloud System for Azure Stack. Seekordne Webinar ei keskendu ühele tootele, vaid annab ülevaate erinevatest SDS ja HCI kuumimatest uudistest. Milline neist võiks kasutust leida Sinu IT’s?

 

Webinari viib läbi Madis Pärn, Dell EMC’st.

 

Vaata salvestust!

 

 

Veebiseminar nr 2 on mõeldud kõigile – ettevõtte juhtidele, arvutikasutajatele, IT juhile ja spetsialistidele ja Sinu sõbrale!
Veebiseminarid nr 1 ja 3 on mõeldud – 
 IT juhile, IT administraatorile, IT spetsialistile.

 

 

 

Vaata ka webinare:

Uute Dell’i lõppkasutaja mudelite tutvustus

Uus isikuandmete kaitse üldmäärus – mis muutub ja kuidas valmistuda? 

Uue põlvkonna virtualiseerimiskeskkondade andmeturvalisuse ja hüperviisori kaitse lahendused nii ettevõttesiseselt kui ka avalikus pilves  

Dell EMC Unity All-Flash – All Flash, aga veel parem!

Tarkvarapõhine andmekeskus VMware Virtual SAN 6.5 lahendusega

Andmete kaitse ja varundamine: UUS Veeam Availability Suite 9.5

Infoturve – see ei ole vaid IT küsimus