IT firma sai trahvi igava konverentsi korraldamise eest!

 

* Tegelikult keegi trahvi ei saanud aga kui Sa juba siin oled..

Korraldame Datafoxi tiimiga 6. oktoobril IT seminari PITSTOP.

Oleme iga kord püüdnud tuua klientidele midagi uut, üllatavat, kasulikku. Nii ka seekord, kuid seda teisiti ja veelgi paremini. Oleme saanud heade klientidega kokkuleppele ja nad on nõus oma IT projektidest ise rääkima.

Toome teieni praktilised ja kasulikud teadmised põneva ja hoogsa vestlussaate vormis. Kuidas lahendavad IT-küsimusi teised? Mis toimub telgitagustes, millised lahendused annavad tulemust ja millised mitte? Stuudios saavad sõna ning jagavad oma kogemusi IT-praktikud tuntud ettevõtetest: Skeleton Technologies, Toyota Baltics, Coop Eesti Keskühistu, Elisa Eesti, Tallink jpt.

• Coop Eesti Keskühistu VMware serverikalstri uuendamise projekt tarkvarapõhiseks andmekeskuseks võiks olla õpikunäide kümnetele teistele IT juhtidele.
• Tallinki tarkvarapõhine andmekeskuse lahendus EMC Scale IO-ga on julgustanud ka teisi Eesti IT juhte sarnast lahendust kasutama.
• Toyota Baltic ja Skeleton Technologies hübriidpilvelahendused paindlikuks kontoritööks ja turvaliseks andmete katseks sobiksid nii 10 kui ka 500 töötajaga ettevõtetele.
• Elisa Eesti mobiilsete töökohtade ja BYOD lahendus VMware Horizon tarkvaraga lubab kasutajatele ligipääsu ärirakendustele erinevatest seadmetest väljaspool kontorivõrku, vastab ka ettevõtte IT turvanõuetele ja mis kõige olulisem- kasutajate kogemus on positiivne.
KUUM! Andmete kaaperdamine ja väljapressimine juhtub reaalsete Eesti firmadega. Kahjuks juhtum elust enesest, kuid loodetavasti on Pitstopi toimumise ajaks saanud see lugu eduka lõpu ja kliendi andmed taastatud. Ole kohal ja saa teada, mis ja kuidas sellises olukorras teha.

Räägime reaalselt ära tehtud IT asjadest, mis töötavad.

Registreeri ja osale 6.oktoobril Datafox IT Pitstop salvestusel:
https://www.datafox.ee/et/pitstop