Hoiame ühendust – vähendame kontakte

Hea Klient,

 

Nii koroonaviiruse COVID-19 kui kõikide teiste hooajaliste viirushaiguste kõrg-hooajal on teatavasti omavaheliste kontaktide vähendamine olulise tähtsusega, et takistada viirushaiguste levikut. On ilmselge, et inimene kord on juba sotsiaalne olend ning vahetu suhtluse piiramine omale lähedaste ja kallite inimestega, võib kaasa tuua hullemaid tagajärgi kui viirushaigus ise. Siiki on vajalik piirata neid kontakte, mis pole ilmtingimata vajalikud, sest on asju, mida oleme harjunud tegema selliselt, mis viirushaiguste kõrg-hooajal ei ole mõistlik. Eriti sellisel juhul, kui meil on olemas toimiv alternatiiv. Nii nagu näiteks saame füüsiliselt poes käimise asendada e-poega, saame ka kohapealse IT tugiteenuse suures osas asendada kaughaldusega. Ja kui ilmtingimata on vaja Kliendi juurde kohale tulla, sest teisiti ei saa, siis kindlasti seda ka teeme.

 

Kutsun ülesse Datafoxi tugiteenuste Kliente astuma koos samme viirushaiguste leviku tõkestamiseks, kasutades vähemalt alljärgnevaid lihtsaid nippe:

 

  • Paku Datafoxi spetsialistile esmalt võimalus osutada arvutitöökoha tugiteenust kaughalduse teel. Kaughalduse kasutamiseks lae SIIT alla ja käivita IT toe kaughalduse klientprogramm ning edasised juhised saad juba meie spetsialistilt. Loomulikult, kui kaughalduse teel pole võimalik probleemi lahendada, tuleme kohale.
      
  • Et tulla teie kontorisse mõnele hooldust vajavale arvutile järgi, kasutame kullerteenust. Kliendilt palume nii palju panustamist, et arvuti panna pakendisse ja saata Datafoxi kontorisse. Oleme lähiajal saatmas oma klientidele ka pakendeid, millesse on mugav seadmeid pakendada, et neid meile saata. Kullerteenuste organiseerime seejärel täielikult ise.
  • Koosolekuid võiksime pidada omavahel pigem Teamsis. Kui arvame, et on ilmtingimata vajalik või mõistlikum kohtuda, siis kindlasti kohtume, kuid tasub arvestada, et ka videokoosolek on võimalik vastavate seadmetega teha piisavalt kvaliteetseks.
  • Oleme ettevõtte poolt andnud oma spetsialistidele võimaluse kasutada nii näomaske kui desinfitseerimisvahendeid.

 

Tundub, et neid soovitusi ei oskagi rohkem loetleda ja neid ei olegi ülemäära palju. Kui neid asju järgime, siis oma koostööga oleme andnud selge panuse viirushaiguste leviku tõkestamisse ?   

 

 

Olgem terved ja hoiame ühendust!!!

 

Kristjan Ok

Teenuste valdkonna juht