GFI turvatarkvarade litsentsid 40% soodustusega!

 

Kuni septembri lõpuni pakub GFI 40% soodustust GFI Archiver, GFI LanGuard ja GFI MailEssentials litsentsidele. Kampaania kehtib uutele ja olevatele klientidele uute litsentside ostmisel (välja arvatud tugiteenuse pikendused).

 

GFI LanGuard on maailmas palju tunnustust leidnud arvutivõrgu turvariskide haldamise tarkvara, mis analüüsib riske, omab keskset vaadet võimalike leitud riskide osas ning  pakub keskseid vahendeid riskide halduseks. Toote põhifunktsionaalsuses on turvapaikade haldus, haavatavuste haldus ja võrguriskide skaneerimine ning võrgu auditeerimine.

 

GFI MailEssentials on e-posti turvamise lahendus, mis võimaldab põhjalikku kontrolli e-postiga seonduvate ohtude üle. Tarkvara eemaldab e-posti teel levivad viirused ja pahavara ning teostab mitmekihilist rämpspostitõrjet erinevate nutikate meetoditega. Granulaarne ning kasutaja-põhine e-posti kontroll pakub terviklikku ja mugavalt seadistatavat keskset haldust.

 

GFI Archiver on e-posti arhiveerimise ja varundamise tarkvara, mis võimaldab säilitada kogu asutuse e-posti väljuvad ja sisenevad kirjad originaalkujul eraldiseisvas varu-andmebaasis. Lahendust võib kasutada arhiivina või ka näiteks Office365 või muu pilveteenuse varukoopiana. Lahendus võimaldab kasutajatele praktiliselt piiramatu suurusega postkaste, võimaldab vabaneda lokaalsetest .pst arhiividest, pakub kõikide e-kirjadele originaalkujul säilitamist hilisematel juriidilistel eesmärkidel ning võimaldab laiapõhjaliste otsingute teostamist kogu asutuse e-posti arhiivist.

 

 

Küsi lisa:

Risto Kiilberg

risto@datafox.ee