Endel Kellap liitus Datafoxi meeskonnaga

Endel Kellap hakkas Datafoxi IT katsetajaks! Kellapi kirg tehnoloogia vastu on laiemale avalikkusele tänaseks hästi teada. Õige eestlase tiitli võitnud meelelahutaja on tänaseks leidnud oma tõelise kutsumuse – sukeldunud kiirelt arenevasse IT maailma ning tehes seda ühes vitaalsemas IT ettevõttes Datafox.

Endel Kellap liitus Datafoxi tiimiga avaliku konkurssi kaudu. „Sel sügisel korraldasime konkurssi pädeva ja initsiatiivika IT-spetsialisti leidmiseks ning olime üllatunud kui ühendust võttis ka telenägu Endel Kellap,“ kommenteeris Datafoxi teenuste juht Kristjan Ok. „Arvasime, et tegemist on naljaga kuid Endliga lähemalt tutvudes saime aru, et tegemist on vennaga, kelle lihtne ja loov lähenemine meile täpselt sobib.“ Datafoxi meeskond on tänaseks Endliga hästi kohanenud. „Meie spetsialistid on IT-alal sertifitseeritud, nii tuleb ka Endlil läbida mitmeid koolitusi. Näiteks Microsoft Office 365 pilveteenuse vallas on esimene, mis päevakorda tõuseb, sest klientide nõudlus selle teenuse järgi on suur,“ selgitas Ok. „Endli töökohustuste hulka kuulub uute teenuste katsetamine, kasutajale aruasaadavamaks muutmine ja samuti uute klientide leidmine. Usume, et oleme oma meeskonda leidnud asjaliku ja aktiivse inimese.“

IT ettevõte Datafox on mõistlik partner, kellega saab asju ajada. Firma tagab, et IT lahendused töötavad, kokkulepped kehtivad, tähtajad pole kummist ja segane IT maailm muutub arusaadavaks. Datafoxi klientideks on paljud Eesti tuntud ja juhtivad ettevõtted ja riigiasutused.

 

Võta Endliga ühendust: 

endel.kellap@datafox.ee
+372 6 230 170