Kuidas köita kliendi tähelepanu digitaalse meedialahendusega?

 
Digitaalsed meedialahendused tõestavad nendega kaasnevat väärtust olukorras, kus kasutaja ja tarbija kaasamine on iga ettevõtte toimimiseks olulise tähtsusega. Kuid selleks, et lõppkasutajate tähelepanu paeluda, kasutajaid haarata ning täielikult kaasata, on vaja sisu loomise ja haldamise funktsionaalsust, mis oleks ettevõtte vajadusi arvestades vastupidav ning leidlik.

Datafoxi tootevalikust võib leida Samsungi kuvalahenduste tootevalikut toetama loodud MagicInfo™, mis on lahendus, mis vastab nimetatud vajadustele ja on loomisest alates digitaalsete meedialahenduste haldamisel esirinnas olnud. 

 

 

MagicInfo™ lahendus pakub tarkvara, mis sobib eri eesmärgil kasutamiseks või erineva kasutuskeskkonna vajaduste täitmiseks, kui eesmärk on digisisu tõhusalt kasutada ja maksimaalne investeeringutasuvus (ROI) tagada. Olenemata sellest, kas tegemist on mitmeid ekraane kasutava ärikeskkonna või end tõestava väikeettevõttega, pakub Samsung sama kvaliteetset ja ühenduskindlusega lahendust, et tagada dünaamiline sisu määral, mida väljatöötatud kuvalahendused suudavad pakkuda.

 
Lihtne, moodne ja ühtne kasutajaliides

MagicInfo™ lahenduse kasutatavus on üldise platvormi nurgakiviks, aidates vähendada ebatarvilikke probleeme või häireid ning tagades oluliste toimingute ajakohasuse ja äritegevuse produktiivsuse. Intuitiivse, kasutajasõbraliku kasutajaliidese loomisel lähtuti just eeltoodud mõtetest, et sisu loomiseks ja rakendamiseks saaks probleemideta kasutada nii personaalarvutit, tahvelarvutit kui ka nutitelefoni. Samsung on astunud veel ühe sammu edasi, ühtlustades kogu lahenduses kasutatava kasutajaliidese olenemata sellest, millist töövahendit kasutate. 

 

Omamise kogukulud (TCO)

Ettevõttele mõeldud Samsungi kuvalahendused, MagicInfo™ lahendus ei eelda muutmist ega kohandamist ning on valmis kiirelt kasutamiseks ja tervikliku süsteemi stabiliseerimiseks. Tõhus ajakavastamise ja haldusfunktsioon haldab lisaks sisule ka ekraani, võimaldades ekraani sisse ja välja lülitada, ajakavast lähtuvalt hämardada ja reguleerida, mis aitab tarbijatel digitaalse meedialahenduse elektritarbimist vähendada. Kasutajad saavad uusimat riistvara rakendada iga MagicInfo™ lahenduse puhul; see tagab ekraani ajakohasuse ja stabiilse toimimise. MagicInfo™ lahendus ei eelda konkreetsete funktsioonide tarvis uue või lisalahenduse kasutamist (nagu andmebaaside integreerimine või vaatajaskonna suuruse mõõtmine). MagicInfo™ lahenduse vaikekonfiguratsioonis sisalduvad kõik ettevõtetele vajalikud põhifunktsioonid ning lisades professionaalseid funktsioone, mis on selleks tarbeks juba optimeeritud, saab teenust täiustada

 

Küsi lisa Samsung MagicInfo kohta:

 

 

Lennart Võhovanets
lennart@datafox.ee

+372 623 0158

 

 

 

 

 

 

Loe lisaks: 

Milline on üks hea arvuti töötegemiseks?

Kuidas nutikate IT-lahendustega ennetada töötajate läbipõlemist?

Sünkroniseeritud infoturve vähendab inimesest lähtuvaid IT-riske