Datafoxist sai Microsofti kuldpartner

 

Datafoxist sai hiljuti Microsofti kuldpartner, mis on kõige kõrgem kompetentsitase selle maailma juhtiva IT-ettevõtte partnerlusprogrammis.

 

Datafoxi teenuste juhi Kristjan Oki sõnul annab Microsofti kuldpartneri staatus kliendile kindluse, et tema olulisi IT-süsteeme haldav ettevõte on saatnud tootja kõrge tunnustuse. „See tähendab, et meie spetsialistid oma valdkonnas läbinud põhjalikud koolitused, teinud karmid eksamid ning saanud kõik vajalikud sertifikaadid,“ selgitas ta. „Partnerlusprogramm ei ole turundusnipp, vaid tähendab ikkagi väga selgetele IT-tootja esitatud nõudmistele vastamist, mis eeldab omakorda konkreetsete kompetentsi- ja kogemusnõuete täitmist. Näiteks Microsofti kuldpartneri staatuse eelduseks on lisaks vajalike eksamite andmisele ja sertifikaatide saamisele vähemalt 4000 Microsoft 365 arvutitöökoha haldamine, mis meil on praeguseks kenasti täidetud.“

 

Microsoft on juba kaheksandat aastat olnud Datafoxi suurim partner hallatud IT-teenuste pakkumisel. Datafox pakub Microsofti platvormil Windowsi arvutitöökohtade haldust koos kasutajatoega, Windowsi serverite ja andmebaaside haldust, Microsoft 365 haldust koos kasutajatoega, Azure platvormi haldusteenuseid ning ettevõtte enda pilvekeskkonda Datafox Cloud Windowsi virtuaalserverite ja Microsoft SQL andmebaaside jaoks.

 

Kristjan Oki andmetel on Windows täna Datafoxi hallatud arvutitöökohtade ja serverite peamine operatsioonsüsteem, Microsoft 365 on põhiline kontoritarkvara ja koostööplatvorm ning Azure’i pilveteenust kasutatakse üha enam füüsiliste serverite väljavahetamiseks.

 

„Datafoxi ja Microsofti koostöös on hetkel peamisteks arengusuundadeks juurutada klientidel olemasolevate Microsoft 365 pakettide raames rohkem teenuseid ning kolida n.-ö. vana kooli füüsilisi failiservereid SharePoint Online’i failiteekidesse või Datafox Cloudi või Azure’i pilveplatvormile,“ rääkis teenuste juht. „Populaarsust koguvad ka varem intranetina tuntud kaasaegsed koostööplatvormid ettevõtte infohalduseks ja töövoogude automatiseerimiseks, mis ühendavad endas SharePointi, Teamsi ning Power Automate Flow võimalusi. Samuti võib välja tuua infoturbe lahendused, mis võimaldavad kaitsta andmeid sõltumata nende asukohast ning kasutajaseadmest.“

 

Datafoxi tarnijateks on üle poolesaja maailma juhtiva tehnoloogiafirma, strateegiline koostöö on neist enam kui 20 IT-tootjaga. Nende partnerlusprogrammides on Datafox kõrgemal tasemel kui lihtsalt registreeritud partner, mis näitab ettevõtte töötajate pädevust konkreetse tootja lahenduste juurutamisel. Näiteks on Datafox plaatinatasemel IT-taristu pakkuja Dell EMC ja varundustarkvara arendaja Veeami partnerlusprogrammides, kuldpartner lisaks Microsoftile ka koostöös kübeturbelahenduste pakkujaga Sophos ja hõbepartner tehnoloogiafirmale IBM. Lisaks on ettevõte kõrgel tasemel Fujitsu, Lenovo ja HP Enterprise’i partnerlusprogrammides.

 

 

Võta meiega ühendust:

 

Kristjan Ok

kristjan.ok@datafox.ee

 

 

 

 

 

 

Loe lisaks:

Südasuviselt kuum teema: kuidas automatiseerida puhkuste korraldust?

Arvutitöökoht teenusena kogub populaarsust