Datafoxi motivatsioonipakett toetab töötajate kõiki elusündmusi ja pakub ülempiirita tulemustasu

 

Datafox on oma töötajatele loonud motivatsioonipaketi selliselt, et lisaks innustavale töötasule ja erialasele arengule toetatakse inimese kõiki elusündmusi, kirjutab turundus- ja müügijuht Maria Kirtsi. Kuna erinevalt paljudest teistest IT-ettevõtetest on meil õnnestunud hoida tööjõu voolavus väga väike, siis võib öelda, et Datafoxi pakutav kõnetab ka meie töötajaid.

 

Motiveeriv töötasu on kahtlemata iga töösuhte üks olulisi tugisambaid. Nagu paljud teised ettevõtted, maksame ka meie põhipalgale lisaks tulemustasu. Oluline eripära on aga see, et meil tulemustasu ülempiir puudub, mistõttu juhatuse liikmed ei ole Datafoxis sugugi kõige rohkem teenivad inimesed. Kui inimene loob Datafoxile oma tööga olulist väärtust, siis jagavad omanikud seda heal meelel töötajaga.

 

Kuid töötasust võibolla olulisemgi on töö sisu ning ka siin Datafox ei koonerda, sest töö meie juures on kahtlemata huvitav. Oleme partneriks rohkem kui poolesajale maailma juhtiva tehnoloogiafirmale ning pakume IT-teenuseid ja -lahendusi enam kui 300le ettevõttele ning asutusele väga erinevatest valdkondadest. See muudab töö väga vaheldusrikkaks ja arendavaks, pakkudes samas kindlasti ka suuri väljakutseid. Saad töötada erinevate klientide IT-keskkondade ja tiimidega, mis nõuab kursisolekut uute IT-tehnoloogiatega ning pidevat enesetäiendamist.

 

Kuna oleme pidevalt kasvav ja arenev ettevõte, siis selle tagamiseks peavad arenema ka meie inimesed. Töötajate koolitamine on meile oluline, et saaksime oma klientidele pakkuda alati parimat teenust. Lisaks on oluline, et töötaja ise saaks areneda ning õppida juurde uusi teadmisi ja oskusi. Seetõttu julgustame igaüht huvipakkuvaid koolitusi otsima ja edasise karjääri jaoks kasulikke kompetentsisertifikaate taotlema, nii et aastate pärast oleks iga meie töötaja CV märksa mahukam.

 

Töökultuuri osas on Datafox väga paindlik tööandja ning seda nii töökoha kui ka -aja suhtes. Tööd võib teha kust iganes ja millal iganes, kui eesmärgid ja tööülesanded on täidetud ning meie kliendid on rahul. Nii on meie inimestel võimalik töötada mõnest kaugest Eesti nurgast või hoopis välismaalt. Pärast koroonalaineid oligi 99% töötajatest kodukontoris, kuid tänaseks on paljud siiski kontorisse naasnud, sest siin on koos kolleegidega palju toredam tööd teha. Pealegi, külmkapis on alati jäätist ning puhkepauside ajal saab pinksi mängida.

 

 

Hoiame oma meeskonda ning pakume palju võimalusi meeskonnaüritusteks. Oleme tiimiga käinud erialastel konverentsidel üle maailma, pidanud talvepäevi Soomes ning väga meeleolukaid suvepäevi üle Eesti. Meil on korrapäraselt ühised mängu- ja filmiõhtud, kinokülastused, pinksivõistlused, peod, grilliüritused. Ürituste valikul on määravaks mitte juhtide nägemus, vaid tiimi enamuse soov.

 

Püüame olla enam kui tööandja ning toetada meie inimeste kõiki olulisi elusündmusi, olgu selleks siis meie töötaja kooliskäimine, kooli lõpetamine, uue kodu ostmine, lapse sünd, lähedase kaotus. Lisaks hüvitame spordiharrastusi ja esimesi haiguspäevi, et inimesed paremini terved püsiksid.

 

 

 

Lõpetuseks veel oluline „miski“, mida töölepingusse kirja ei saa panna, kuid mis siiski on kergesti hoomatav. Mitme kolleegi hinnangul on Datafoxis väga hea töötada seepärast, et siin on nii kodune ühtekuuluvustunne, mida mujal töötades nad ei ole tundnud. Kuna Datafoxi klientide arv on kõvasti kasvanud ning soovime neile kõigile pakkuda tipptasemel kvaliteediga uuenduslikke IT-teenuseid ja -lahendusi, siis kutsume oma meeskonda uusi töötajaid. Kui see kõik tundub sulle huvipakkuv, siis vaata, mis valdkondades me just praegu uusi kolleege otsime:

 

PROJEKTIJUHT / TEHNILINE HALDUR

VÕRGUTEENUSTE ADMINISTRAATOR

IT KASUTAJATOE SPETSIALIST

SERVER- JA PILVETEENUSTE ADMINISTRAATOR

 

 

Loe lisaks:

Kuidas korraldada ettevõttes salasõnade jagamist?

Kohtutäituribüroo Andrei Krek võttis kasutusele meie loodud rakenduse Simpledsk