Datafoxi e-pood on nüüd avatud!

 

Datafox avas just e-poe, kust meie kliendid saavad kogu vajaliku IT-kauba alatest kaablitest kuni serveriteni, kirjutab turundus- ja e-äri juhi Maria Kirtsi.

 

E-pood aadressil www.datafox.ee/shop on mõeldud äriklientidele, kes soovivad endale vajalikke IT-tooteid ise otsida, neid omavahel võrrelda ning seejärel kohe ka tellimuse ära teha ilma, et oleks hinnapakkumise saamiseks vaja müügiosakonnaga suhelda. Samas ei jäta me kedagi võimalike küsimustega üksi, sest e-poodi on lisatud ka veebivestluse aken, mille kaudu saab kiirelt asjatundlikku nõu. E-poe klientidele pakuvad tuge meie müügiesindajad Rainer Tammiksalu ja Oleg Rõbasov, kel mõlemal on IT-valdkonnas aastatepikkune kogemus ning kes suudavad klientidega suhelda nii eesti, vene kui ka inglise keeles.

 

E-poes on saadaval suur hulk arvuteid, kuvareid, servereid, printereid, võrguseadmeid, arvutikomponente, audio- ja videoseadmeid, tava- ja mobiiltelefone, nutikellasid, erinevaid lisaseadmeid, arvutikotte ja muid aksessuaare, tarkvara ning palju muud maailma juhtivatelt tootjatelt. Ühtekokku on müügil üle 100 000 toote ning see valik laieneb pidevalt, kuna teeme koostööd Eesti suurimate IT-seadmete tarnijatega. Kaup on igati konkurentsivõimelise hinnaga ning kampaaniatooted eriti soodsad!

 

Üks teema, millest tänavu kindlasti üle ega ümber ei saa, on IT-seadmete pikaks veninud tarneajad, millest saab lähemalt lugeda siit. Kuna kasutame e-poe tarbeks nii enda ladu kui ka Eesti suurimate edasimüüjate vaheladusid, siis suudame tagada kaubale hea kättesaadavuse. Enamik müüdavaid tooteid on Eesti või lähiriikide vaheladudes olemas, tänu millele on tarneajaks tavaliselt ainult mõned tööpäevad. Tellitud IT-seadmed saadame laost kulleriga otse kliendi soovitud asukohta, mis muudab kauba kättesaamise võimalikult mugavaks.

 

 

Tutvu meie e-poe kampaaniapakkumistega aadressil: www.datafox.ee/shop

 

 

Kui Sul on Datafoxi e-poe osas ettepanekuid või tagasisidet, siis võta meiega ühendust:

 

Maria Kirtsi

shop@datafox.ee

 

 

 

 

 

 

Loe lisaks: 

Saagem tuttavaks: Datafoxi tuliuue e-poe tiim

Kaasaegsed andmesalvestuslahendused suudavad pakkuda varasemaga võrreldes üle 40-kordset elektrisäästu