Datafox tõstab partnerlustasemeid maailma juhtivate IT-tootjate juures

 

Datafox jõudis hiljuti plaatinatasemele IT-taristu pakkuja Dell EMC partnerlusprogrammis ning eelmise aasta lõpul pälviti kuldpartneri staatus kübeturbelahenduste pakkujalt Sophos, mis näitab meie pädevust nende toodete juurutamisel.

 

Datafoxi tegevjuhi Marko Külaotsa sõnul on ettevõtte tarnijateks üle poolesaja maailma juhtiva tehnoloogiafirma, strateegiline koostöö on neist enam kui 20 IT-tootjaga. „See tähendab, et nende rohkem kui 20 tootjaga suhtleme me igapäevaselt – peame koosolekuid, konsulteerime ühiselt kliente ja korraldame webinare ning osaleme tehnilistel ja tootekoolitustel,“ rääkis Külaots. „Samuti oleme nende tootjate partnerlusprogrammides kõrgemal tasemel kui lihtsalt registreeritud partner, mis näitab meie töötajate pädevust konkreetse tootja lahenduste juurutamisel. Meie jaoks on tootjate koolitustel osalemine ja sertifikaatide taotlemine üks viis, kuidas hoida Datafoxi teenuste ja klientidele pakutavate lahenduste kvaliteeti kõrgel tasemel.“

 

Hiljuti omistati Datafoxile plaatinatase IT-taristu pakkuja Dell EMC partnerlusprogrammis. Lisaks on Datafox varundustarkvara arendaja Veeami ainus plaatinapartner Eestis ning pälvis Tallinki varunduslahenduse juurutamise eest ettevõttelt 2019. aasta kõige märkimisväärsema projekti auhinna. Samal aastal saadi teiselt suurtootjalt Fujitsult andmekeskuselahenduste aasta partneri auhind Põhjamaades.

 

Eelmisel aastal jõudis Datafox kuldpartneri tasemele koostöös kübeturbelahenduste pakkujaga Sophos ja hõbepartneri tasemele tehnoloogiafirmaga IBM, lisaks on ettevõte kõrgel tasemel Fujitsu, Lenovo ja HP Enterprise’i partnerlusprogrammides. Sel aastal on eesmärgiks tõsta partnerlustaset teiste seas ka Microsoftiga, kus praegu ollakse hõbetasemel.

 

Külaotsa kinnitusel näitab partnerlustase, kuivõrd pädevad on ettevõtte töötajad iga tootja lahenduste juurutamisel. „Partnerlustaseme tõstmiseks peavad meie tehnilised eksperdid osalema 1-2-nädalastel detailsetel koolitustel ning sooritama lõpuks üsna karmi eksami,“ selgitas ta. „Lisaks peab ettevõte olema juurutanud lõppklientide juures 3-10 reaalset projekti, et omada pädevust konsultatsiooni pakkumisel ja konkreetsete toodete müümisel. Mõne tootja puhul kaasnevad kõrgema partnerlustasemega ka paremad hinnastamistingimused.“

 

Lisaks sai Datafox eelmisel aastal infoturbe juhtimise rahvusvahelise sertifikaadi ISO27001:2013, mille on pälvinud vaid 6 Eesti IT-firmat. Juba varasemalt on ettevõttel ISO9001:2015 kvaliteedijuhtimise sertifikaat ning hulgaliselt maailma juhtivate IT-tootjate turvasertifikaate.

 

Võta meiega ühendust:

 

Marko Külaots

marko@datafox.ee

 

 

 

 

 Loe lisaks:

Turvaaudit annab tervikpildi küberrünnakute ennetamiseks

Microsoft Teams suudab asendada kogu kontori telefonisüsteemi