Datafox rajas Avala ärimajja uue põlvkonna võrgu

 

 

Datafox rajas hiljuti valminud Kaamos Kinnisvara Avala büroohoonesse uue põlvkonna võrgulahenduse, mille kaudu juhitakse muuhulgas ka maja läbipääsusüsteeme, parkimismaja hõivatust näitavaid andureid ning avalike ruumide telereid ja infoekraane.   

 

Avala ärikvartalit arendava Kaamos Kinnisvara haldusdirektori Silver Verrevi sõnul teeb uudne võrgulahendus kindlasti süsteemi mugavamaks ja lihtsamini hallatavaks, seda enam, et kõik on ühest kohast tsentraalselt juhitav. 

 

Datafoxi küberturbe- ja võrgulahenduste müügijuhi Raido Vahi hinnangul oli suureks väljakutseks see, et soov sellise võrgu ehitamiseks tuli kõigest vahetult  enne hoone valmimist ning seetõttu tuli kõik tööd teha väga kiires tempos. „Avala büroohoonesse rajatud terviklahendus hõlmab nii avalikku kui ka suletud võrku koos tulemüüriga. Tänu sellele näeb näiteks parkimislahenduse haldaja vaid oma seadmeid ning läbipääsude haldaja oma süsteemi ega saa ümberseadistusi tehes kogemata mõne teise teenuse toimimist häirida,“ rääkis Vahi. „Lisaks tavapärastele infoekraanidele fuajeedes ja koridorides paigaldati need ka liftide peegelseinte sisse ning kogu info kuvamist kõigil ekraanidel juhitakse Samsung MagicInfo pilveteenusega.“  

 

Avala ärikvartali esimene 12-korruseline büroohoone valmis eelmise aasta lõpul, lisaks rajatakse kvartalisse veel kaks ärimaja. Keskkonnasõbraliku maja märgist LEED GOLD kandvad Avala büroomajad ammutavad energia Tallinna suurimast päikesepargist, mis aitab katta kolmandiku ärikvartali energiavajadusest. Kogu ärikvartalisse tuleb üüritavat pinda ühtekokku 22 000 ruutmeetrit ning parkimiskohti 850. 

 

 

Kui soovid lisainfot võrgulahenduste kohta, siis kirjuta:

 

 

Raido Vahi

raido.vahi@datafox.ee

 

 

 

 

 

 

Loe lähemalt:

Kuidas korraldada ettevõttes salasõnade jagamist?

Kohtutäituribüroo Andrei Krek võttis kasutusele meie loodud rakenduse Simpledsk