Datafox on ametlik innovaphone Cloud partner

 

Datafox laiendas jälle oma pilveteenuste spektrit, kui möödunud suvel tunnustas innovaphone Datafoxi ametliku Cloud partnerina. Kuigi Datafox pakub innovaphone kommunikatsioonilahendusi pilveteenusena juba kauem kui aasta, said vahepeal innovaphone poolt välja töötatud reeglid, lõplikult täidetud alles nüüd ning Datafox kinnitati ametlikuks plveteenuse pakkujaks ka innovaphone veebilehel.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eelkõige tähendas see nõudmiste täitmist, mis puudutasid kogu innovaphone poolt pakutava funktsionaalsuse tagamist ja universaalset ning samas turvalist juurdepääsu teenustele. Platvormi töökindlusega andmekeskuse tasemel, ei olnud Datafoxil, kõrgkäideldavate serverteenuste pakkujana, mingit probleemi 🙂

Täna on Datafoxi poolt pakutav innovaphone platvormil baseeruv kommunikatsioonilahendus universaalselt kasutatav kõikjalt internetist kõikide kommunikatsioonikanalite (chat, audio, video, collaboration-conferencing) ning erinevate lõppkasutaja seadmete vahendusel. Nii on võimalikud näiteks kõrgkvaliteetsed krüpteeritud peer2peer kõned mobiil- või lauatelefonide vahel ja konverentskõned koos video- ja ekraanipildiga arvutite vahel. WebRTC tehnoloogia muudab kasutuse veel universaalsemaks igast brauseriga varustatud seadmest.

Pilveteenuse põhimõttele vaatamata, on Datafox säilitanud klientide jaoks vabaduse valida endale ise meelepärane sideoperaator. Samuti on võimalikud nn hübriidlahendused kombineerimaks vana ja uut tehnoloogiat ning kombineerimaks pilvetehnoloogiaid lokaalsete lahendustega.

 

 

Uuri järele ja võta telefonilahenduse osas palju laiem vaade, kui lihtsalt kõne.

 

 

Tarmo Reineberg
tarmo@datafox.ee
+372 6 230 153

 

 

 

 

Loe lisaks: 
Intel Skylake Xeon SP – uued tuuled x86 riistvaramaailmas

Kas selle aasta VMworld jäi vahele?

10 nippi, kuidas ära tunda pahatahtlik õngitsuskiri