Citybox Tallinna hotellis tagab kiire WiFi 151 tugijaama

 

Datafox rajas hiljuti Tallinnas avatud Cityboxi hotelli ülikõrgete kvaliteedinõuetega võrgulahenduse, kuhu paigaldati kiire traadita interneti tagamiseks iga kahe numbritoa kohta eraldi WiFi tugijaam.

 

Citybox Tallinna hotelli tegevjuhi Teele Lepa sõnul eristuvad Cityboxi majutusasutused teistest hotellidest muuhulgas selle poolest, et külastajad on rahvusvahelistes broneerimisportaalides andnud nende pakutavale tasuta WiFi-le üksnes väga kõrgeid hindeid. „Seetõttu esitasime ka hiljuti avatud Tallinna hotelli võrgulahendusele ülimalt ranged kvaliteedinõuded, et mitte latti alla lasta,“ selgitas Lepp. „Kuna pakume külalistele inimkontaktivaba teenust ning üle traadita interneti töötavad ka hotellitubade ukselukud, on ööpäevaringselt katkestusteta toimiv WiFi-teenus meile elulise tähtsusega. Lisaks läbipääsusüsteemile juhitakse traadita võrgu kaudu Cityboxis ka turvakaameraid ja helisüsteemi ning edastatakse telekapilti.“

 

Datafoxi küberturbe- ja võrgulahenduste müügijuhi Raido Vahi andmetel paigaldati Cityboxi nõuete täitmiseks viiekorruselisse hotelli ühtekokku 151 traadita interneti tugijaama. „See tähendab eraldi WiFi tugijaama vähem kui kahe hotellitoa peale, nii et sisuliselt oleks ka poolte tugijaamade üheaegse rikke korral hotellis traadita internet olemas,“ rääkis Vahi. „Võrgulahenduse rajamise järel kaardistasime spetsiaalse monitooringusüsteemiga WiFi kiiruse hotelli igal ruutmeetril, et olla kindlad kliendi soovitud kvaliteedis. Internetikiirust ei saa hinnata arvutiekraanil kuvatava WiFi-signaali tugevuse indikaatori järgi, kuna reaalse läbilaskevõime tagab hoopis tugijaama signaali tugevuse ja raadioeetri müra suhe.“

 

Lisaks 151 WiFi tugijaama paigaldamisele rajas Datafox Cityboxi hotelli kaablivõrgu ja andmeturbelahenduse koos tulemüüriga ning rentis avalikus kasutuses olevad arvutitöökohad. Kogu IT-lahenduse toimimisele pakutakse 7 päeval nädalas ja 365 päeval aastas ka ööpäevaringset tehnilist tuge.

 

Augustis Tallinna südalinnas Porto Franco kvartalis avatud Citybox on Norra hotelliketi esimene välismaine majutusasutus, mis pakub Eestis uue kontseptsioonina inimkontaktivaba teenust taskukohase hinnaga. Citybox Tallinn on iseteenindusega hotell, kus külaline saab ise teha sisse- ja väljaregistreerimise ilma järjekorras ootamata. 2006. aastal loodud Cityboxi hotelliketil on samanimelised majutusasutused Norras Oslos ja Bergenis, kus on ühtekokku 877 numbrituba. Citybox Oslo hotelli täituvus on olnud viimastel aastatel üks kõrgemaid Norra pealinna hotellide seas. Nii Oslo kui ka Bergeni hotelli on mitu aastat järjest tunnustatud Traveller Choice auhindadega.

 

 

Võta meiega ühendust:

 

 

Raido Vahi
raido@datafox.ee

 

 

 

 

 

 

Artikkel avaldati GoodNews Majandus portaalis 05.11.2020.

 

 

Loe lisaks:
Kuidas valida koosolekuruumi videokonverentsilahendust?

Kas koroonaepideemia teine laine toob kaasa arvepettuste tsunami?