Arvutitöökoht teenusena kogub populaarsust

 

Järjest enam Datafoxi kliente eelistab arvutitöökoha kuutasupõhiselt rentida, vabastades end nii investeeringutest kontori IT-seadmetesse.

 

Teenuste juhi Kristjan Oki sõnul pakub Datafox kuumaksupõhist arvutitöökohta WaaS-mudeli (Workspace as a Service) alusel, tänu millele ei pea kliente ise ostma IT-seadmeid ja vajalikke tarkvaralitsentse. „Sageli küsitakse, miks ma ei võiks neid seadmeid välja osta?“ rääkis Ok. „See sõltubki kliendi finantsvalikutest, kas eelistatakse igakuist paindlikku teenuste sisseostmist või investeeringuid põhivarasse. Trend on siiski teenusepõhine IT, kuna erineva suuruse ja tegevusvaldkonnaga ettevõtted on meilt tänaseks juba ligikaudu pooltuhat arvutitöökohta kuutasu eest rentinud.“

 

Arvutitöökoht teenusena sisaldab kliendi soovitud tehniliste näitajatega arvuteid koos klaviatuuride, monitoride, hiirte ja teiste lisaseadmetega, operatsioonisüsteemi, Microsoft 365 tarkvara, turvatarkvara, asendusarvutit võimalike rikete korral ning lisaks ennetavat haldusteenust arvutitöökohtade korrashoiuks ja tehnilise toe pakkumiseks lõppkasutajatele. Seadmete elutsükliks on 3 aastat, mille järel kasutaja saab uue arvuti, vana utiliseerimine ning sealt turvaline andmete kustutamine jääb aga Datafoxi kanda. Erilahendusena pakutakse kuutasupõhiselt ka nutitöökohti.

 

Müügijuht Raido Vahi hinnangul on arvutitöökoha teenuse üheks oluliseks eeliseks see, et arvutirikke korral ei jää töö seisma. „Loetud tundidega tuuakse kohale asendusarvuti, mis on kliendile ilma täiendava tasuta,“ selgitas ta. „Kui senine arvuti oli õigesti seadistatud, on kõik andmed, programmid ja kontode ligipääsud tänu pilvepõhisele lahendusele juba asendusarvutis olemas ning töö saab kohe jätkuda. Arvuti paindlik asendamine on praegusel ajal eriti aktuaalne, kuna komponentide tarned viibivad meeletult ning garantiiremondile võib kuluda mitu kuud. Kiire asenduse pakkumiseks rikke korral on meil laos enimkasutavate parameetritega arvutid juba olemas.“

 

Teenust on võimalik kombineerida juba olemasoleva haldusteenuse ja tarkvara litsentsitingimustega ning kuutasu sõltub renditud seadmete arvust.

 

 

TÖÖKOHT TEENUSENA JUULIKUU PAKKUMINE!

 

Sülearvuti: Lenovo T14 G1 i5-10210U 16GB/256

Monitor: Lenovo ThinkVision T24h-20 23.8inch TS

Kontoritarkvara: Windows 10 + Microsoft 365 Business Standard

Datafoxi lõppkasutajate ja arvutitöökohtade tugiteenus

Komplekti kuutasu: 65 EUR / kasutaja / kuus

(Datafoxi haldusteenuse ja Microsoft 365 olemasolevale klientidele rakendub näidiskomplektile erihind 45 EUR / kasutaja / kuus)
Komplektid on saadaval ka Dell ja Fujitsu arvutitöökohtadele.

 

 

 

Kui soovid lisainfot arvutitöökohtade renditeenuse kohta, siis kirjuta aadressile sales@datafox.ee

 

 

Loe lisaks:
Excel ei kao kuhugile, aga töövoo juhtimine peaks olema veebipõhine

Arvutitöökohtade haldusteenus muutub probleeme ennetavaks