08.05.2018

 

Privaatsuspoliitika

 

 

Üldine

Iisikuandmete töötlemisel järgib Datafox OÜ Eesti ja Euroopa Liidu õigusakte

Isikuandmeid kasutatakse ainult nendel eesmärkidel, milleks need koguti ning peale eesmärkide täitumist, need kustutatakse.

Isikuandmed on füüsilise isikuga otseselt või kaudselt seostatavad andmed, nagu näiteks nimi, telefoninumber, e-maili aadress, sünnikuupäev, vanus, IP aadress.

Isikuandmeid töödeldakse ainult lepinguga fikseeritud teenuste osutamiseks või turunduslikel eesmärkidel.

Isikuandmete turvaliseks töötlemiseks kasutame parimaid praktikaid ning ainult lepingulisi koostööpartnereid, kellel on võimekus tagada isikuandmete töötlemiseks piisav turvalisus.

 

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida Datafox OÜ kogub füüsilise isikuga sõlmitud lepingu täitmisel või temaga ühenduse võtmiseks.

Füüsilise isiku isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:

  • kontaktandmete (sh füüsilise isiku nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis) esitamisel meie veebisaidil, seminaridel/webinaridel või mujal.
  • Toote soetamisel või teenuslepingu sõlmimisel tehtud kokkuleppest või poolte vahel sõlmitud lepingust.

 

Kogutud isikuandmete kasutamine

Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente Datafoxi tooteuudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Isik, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest sündmustest/toodetest, saab ennast adressaatide sihtrühmast igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutatakse muuseas ka kauba tarneks ning teenuse osutamiseks

 

Kliendi paremaks teenindamiseks võib Datafox OÜ usaldada teavet kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Datafox OÜ-le teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks loetakse partnereid kes tegelevad kauba tarnega, teenustoe- või muu kokkuleppe tagamiseks vajaliku teenuse osutamisega.

 

Isikuandmete kaitse

Datafox OÜ rakendab isikuandmete turvaliseks töötlemiseks, ning kaitseks kõiki ettevaatusabinõusid, sh. Nii riistvaralisi/tarkvaralisi lahendusi, kui ka põhimõttelisi andmete töötluse protsesse.

 

Isikuandmete hoiustamine

Füüsilise isiku isikuandmeid hoiustatakse ainult selleks ette nähtud andmekandjatel, millele saavad ligi ainult isikuandmete töötlemiseks ette nähtud isikud, ning kõik andmed on hoiustamise hetkel krüpteeritud.

 

Privaatsuspoliitika tingimused

Meie teenuseid (sh. Kodulehekülg, teenuslepingud, uudiskirjad, partnerid jms) kasutama asudes oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Datafox OÜ jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades selleks kõiki osapooli.

 

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimustega palume meiega ühendust võtta aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.