1

Ligipääs andmetele kõikjalt - arvutid, nutiseadmed jne

2

Haldus ja tehniline tugi

3

Turvalisus ja töökindlus

4

Maksad vaid nende teenuste eest, mida kasutad

5

Hinnad alates 4,2 EUR / kasutaja/kuus

Juba tuttav Office kontoritarkvara, kuid mitte ainult.

Äripilves sisalduv pakett Office 365 on sama Office, millega olete juba tuttav ja mida iga päev kasutate. See on lihtsalt veelgi parem. Kuna Office 365 töötab pilvepõhiselt, pääsete oma rakendustele ja failidele juurde peaaegu kõikjalt – nii PC- ja Mac-arvutitest, nutiseadmetest ja üle veebi – info on alati ajakohane. Sama lugu on funktsioonide värskendustega – need jõuavad teieni automaatselt.

Office 365

Äriklassi meili- ja kalendriteenus hoiab tööd sünkroonis

Äriklassi meiliteenus ja ühiskalendrid, millele pääsete juurde kõikjalt, tähendab, et töötajad saavad sammu pidada nii üksteise kui ka ajakavaga. Meiliteenuse minimaalne postkasti maht on vähemalt 50 GB ning arhiivi maht on piiramatu.

Ühine failisalvestusruum ja dokumendihaldus hõlbustab koostööd

Sinu ettevõtte “Dropbox”. Tark kooslus failiserverist ja pilveteenustest hõlbustab failide turvalist jagamist ja ühiskasutamist nii töökaaslaste, klientide kui ka partneritega. Dokumendid on alati ajakohased ja pääsete neile juurde peaaegu kõikjalt, et dokumentides teistega koos töötada. Lisaks on võimalik luua automatiseeritud töövooge ja kooskõlastusringe.

Koosolekud ja telefonikõned sõltumata seadmest ja asukohast

Tänu Skype for Business ja Innovaphone kooslusele pole vahemaa enam takistuseks. Võimalik on pidada võrgukoosolekuid nii arvutist kui nutiseadmetest ning teha kontoritelefoni kõnesid sõltumata seadmest. Korraldage võrgukoosolek, kus saab reaalajas märkmeid teha ja dokumente koos vaadata.

Lõppkasutajast lähtuv andmekaitse

Andmete turvalisus algab lõppkasutajast. Erinevat tüüpi seadmete kasutamisel tuleb lahendada ühtselt korraldatud andmeturve alates nutiseadmetest kuni serveriteenusteni. Andmekaitse puhul oleme suunanud tähelepanu vähemalt alljärgnevatele teemadele:-Andmevarundus nii kasutaja seadmetest kui serverteenustes;
-Nutiseadmete andmekaitse – ettevõtte andmete eraldamine nutiseadme piires;
-Viirusetõrje ja ennetuslahendused kõikidele lõppkasutaja seadmetele;
-Võrguliikluse kaitse nii lõppkasutaja seadmetes kui serverteenustes;

Pilveserverid - kodu Sinu äritarkvarale

Alati ei ole võimalik või mõistlik kasutada valmis tarkvara. Pilveserverid Datafox Cloud andmekeskuses, Azure-s või AWS-s võimaldavad käidelda ka kõige spetsiifilisemat äritarkvara sõltuvalt Sinu äri iseloomust. Veebipood, laotarkvara, raamatupidamistarkvara, majandustarkvara, CRM ja tootmistarkvara on vaid mõned näited.

Haldus ja tehniline tugi:

Datafox integreerib erinevad IT (pilve)teenused ühtseks tervikuks ning paneb need tööle Sinu ettevõtte vajadustest lähtuvalt. Datafoxi haldusteenused tagavad nii lahenduse juurutamise kui igapäevase tehnilise toe.

Pilvekontori lahenduses kasutavad tehnoloogiapartnerid:

Võta ühendust

Kristjan Ok

kristjan@datafox.ee

+372 5648 4030