Mida kliendid ütlevad

PRIIT NIRGI

Teenindusjuht, KAFO OÜ

KAFO IT väljakutseks on seni olnud erineva profiiliga töökohad. Kõik kasutajad ei vaja kontoritarkvara tervikpaketti või spetsiaaltarkvara. Meie IT partneri Datafoxi pakutud Office 365 kuupõhise ostumudeli valik andis meile just selle paindlikkuse, nagu kiiresti muutuvate vajaduste rahuldamiseks meil tarvis läheb. Võtame vajalikke teenuseid kasutusele vastavalt vajadusele ning maksame ainult kasutatud päevade eest.’

Oliver Ahlberg

Chief Operating Officer, Skeleton Technologies

Office365 on kasvanud koos meie ettevõttega. Meie IT töökohad on väga erineva profiiliga ning paiknevad tänaseks üle maailma. Turvaline ligipääs ettevõtte andmetele peab olema tagatud sõltumata kasutaja seadmest, ajast ja asukohast. Office365 pilveteenused on siinkohal meile suureks abiks, võimaldades operatiivselt sisse viia muudatusi, mis on seotud kasutajate arvu või tööprotsesside muutustega. Seejuures maksame vaid selle eest, mida reaalselt kasutame.

Tarvo Lindma

Vandeadvokaat, Supremia

Advokaadibüroo Supremia eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kvaliteetseid õigusteenuseid. Meie ja meie klientide jaoks on väga oluline, et meie büroo IT toimiks ning klientide andmed oleksid hoitud turvaliselt. Seetõttu sobib meile ning me kasutame Office365 pilvekontori lahendust, mis vastab maailma juhtivatele turvastandarditele ning mille tehniline ülesehitus on täielikult tagatud teenusepakkuja poolt.

MAREK TRAUTMANN

BLRT Grupp AS, IT direktor

Datafox on BLRT Grupi IT koostööpartner serveri- ja varunduslahenduste osas. Tänu partneri tugevale IT kompetentsile ja headele töötavatele lahendustele, saavad andmed kaitstud ja arhiveeritud. Just see teebki Datafoxist usaldusväärse ja kindla IT partneri.

MARKUS KEERMAN

IT juht, Merko Ehitus

Serverkeskuse teenuseid majast välja andes usaldab klient sageli oma kõige kallima vara – andmed – teenusepakkujale. Datafox on näidanud ennast ärikriitiliste serverteenuste osutamisel professionaalse ning usaldusväärse partnerina, keda soovitan julgesti ka teistele.

MARGUS ORO

Tegevdirektor, SOS Lasteküla Eesti Ühing

SOS Lasteküla pakub perepõhist asenduskodu vanemliku hoolitsuseta lastele, et nad saaksid kasvada üles armastuse, austuse ja turvatunde õhkkonnas. Lisaks turvalisele elukeskkonnale on oluline, et meie IT süsteemid oleksid turvalised ja töökindlad, et tagada meie hoolealuste ja personali andmete turvalisus. Datafox tagab meile IT täis-tugiteenuse üle kogu Eesti asuvates lastekülades, noortekodudes ja peretugevusprogrammides.

MALL BAKLER

Finantsdirektor, Flexa Eesti AS

Datafox on meie paindlik, professionaalne ja mis kõige olulisem - personaalne IT partner! Meie IT alased probleemid ja muudatused lahendatakse operatiivselt ja meeldivas koostöös meie IT kasutajate ja teiste väliste IT partneritega.

ARDI JÄRVEVEER

Euronics

Datafox’i poolt pakutav lahendus klienditeeninduse korraldamiseks on kaasaegne ning lihtsasti kasutusele võetav. Nüüd on kõik Euronics’i kliendipöördumised nii telefoni, emaili kui ka chati teel kontrolli all ja ühtselt hallatavad.