Rubriik: Esitlused

Parim platform Nutanixi ja Veeam’i jooksutamiseks = FUJITSU

Parim platform Nutanixi ja Veeam’i jooksutamiseks = FUJITSU   Sisututvustus:Miks valida Nutanix’i platformiks Fujitsu poolt pakutav “Nutanix on Primergy” terviklahendus ja kui lihtne on Veeam varundus kasutades selleks ETERNUS CS800 kettapõhist varundusseadet.   Esitlus toimub inglise keeles!   Esineja: Claes Carlstedt, Fujitsu Principal Solution Design Architect   Vaata siit!  

Datafoxi IT teenusena – mida ja kuidas me teeme?

Datafoxi IT teenusena – mida ja kuidas me teeme?   Sisututvustus:Kristjan annab ülevaate Datafoxi ITaaS teenustest ja uutest arengutest. Lisaks vaatame ka Datafoxi enda tugi- ja pilveteenuste köögipoolele – kuidas me teenuseid osutame ja milliseid lahendusi seejuures kasutame, tagamaks maksimaalne kliendi rahulolu.   Esineja: Kristjan Ok, Datafoxi IT teenuste valdkonna juht   Vaata siit!  

Kuidas IT projektide outsourcimine enda kasuks tööle panna

Kuidas IT projektide outsourcimine enda kasuks tööle panna   Sisututvustus:IT on loonud paljude ettevõtete jaoks uusi ärivõimalusi, pahatihti aga firma sisene kompetents puudub ning seetõttu jäävad ettevõtetel uued võimalused kasutamata. See ettekanne läheb sügavuti outsourcimisse – millised projektijuhtimis ning tasustamismudeleid on olemas, milliseid räpaseid trikke outsourcing firmad kasutavad ning näiteid elust enesest, kuidas outsourcimisega kulusid

Microsoft 365 – koostöö ja turvalisus kaasaegses ärikeskkonnas

Microsoft 365 – koostöö ja turvalisus kaasaegses ärikeskkonnas   Sisututvustus:Räägime sellest, milliseid vahendeid Microsoft loob ja kasutab, et ettevõtte äriprotsesse efektiivsemaks muuta, kuidas on arenendud koostöövõimalused tehnoloogia abil ning millega võiks arvestada ettevõtte turvalisust silmas pidades.   Esineja: Tiit Maalman, Microsoft   Vaata siit!  

Küberrünnak on vaid aja küsimus – kas oled selleks valmis?

Küberrünnak on vaid aja küsimus – kas oled selleks valmis?   Sisututvustus:Andmekaitse ei ole IT küsimus. See on hästi korraldatud kooslus inimestest, reeglitest ja tehnoloogiast. Räägime sellest, kuidas on lihtsate vahenditega võimalik oma organisatsiooni säästa erinevate küberrünnakute eest ja välistada seeläbi suured ärikahjud või ettevõtte sulgemine.     Esineja: Janar Randväli, Datafoxi infoturbe juht   Vaata

Lõpeta oma klientide eksitamine. Kuidas saada ettevõtteks, mida kliendid armastaks.

Lõpeta oma klientide eksitamine. Kuidas saada ettevõtteks, mida kliendid armastaks.   Sisututvustus:Zendesk aitab ettevõtetel muuta nende poolt pakutavat klienditeeninduskogemust ning pakub selleks moodsaimad tööriistu, mis aitavad tõsta kliendi lojaalsust. Patrik on töötanud Zendeskis üle 3 aasta ning vastutab koos oma meeskonnaga strateegiliste klientide eest Kesk- ja Ida-Euroopas.   Zendeski kliendid on erinevatest majandusharudest, kuid kõigil

Aruba Central – Tark pilveinvesteering ja Aruba võrgulahenduse dünaamilisus T1 kaubanduskeskuse näitel

Aruba Central – Tark pilveinvesteering ja Aruba võrgulahenduse dünaamilisus T1 kaubanduskeskuse näitel   Sisututvustus:Ülevaade Aruba võrgulahendusest. Võrguandmed, millega äri kasvatada ning teha teadlikke otsuseid. Lahenduste dünaamilisus, ning valiku mitmekesisus T1 kaubanduskeskuse näitel.   Esinejad: Jukka Mäki, Aruba Consulting Systems Engineer ja Raido Vahi, Datafoxi võrgu ja turvalahenduste müügijuht   Vaata siit!  

Cisco Meraki – töökindlus, lihtsus ja põhjalik ülevaade võrgus toimuvast

Cisco Meraki – töökindlus, lihtsus ja põhjalik ülevaade võrgus toimuvast   Sisututvustus:Ülevaade Meraki tooteportfellist – switchid, tulemüürid, wifi AP-d, videokaamerad ja palju muud. Pilvepõhise halduskeskkonna Live demo ning Meraki tootenäidised. Tule ja saa osa võrgulahendusest, mis sisaldab enamat kui sa oodata oskad.   Markko Krause, Also Eesti CISCO Sales Manager   Vaata siit!  

  • 1
  • 2
Sinu Ostukorv
Ostukorvis pole tooteid.

Delivery to you

Where to deliver your purchases?

Delivery times available depend on where you are ordering from