02.02.2022

 

Lõppenud aasta oli meie tarkvaraarenduse tütarettevõttele Datafox Software Engineering edukas, kuna õnnestus ellu viia terve hulk liidestus- ja arendusprojekte.

 

Datafox Software Engineeringu tehnoloogia- ja arendusmeeskonna juhi Rainar Üti sõnul oli lõppenud majandusaastal projektide mahust tähtsam tegevusprotsesside ning kaugtöötajatest koosneva arendustiimi koostöörutiinide paikasaamine. „Tänu sellele saame edaspidi ette võtta palju rohkem ja palju suuremaid arendusprojekte kui seni,“ ütles Ütt. „Võib öelda, et Datafox SE meeskond on väljakutseteks valmis.“

 

Hiljuti liitus Datafox Software Engineeringu meeskonnaga müügijuht Hardi Ots, kes omab pikaajalist müügi-, projektijuhtimis- ning ettevõtluskogemust. Hardi poole võib julgelt pöörduda kõikide mõtete või probleemidega, mis on seotud olemasoleva tarkvara edasiarendamise vajaduse või täiesti uue lahenduse väljatöötamise sooviga.

 

2019. aastal asutatud tütarettevõte Datafox Software Engineering pakub klientidele tarkvaraarenduse lahendusi ja koos emaettevõttega kogu IT-spektrit hõlmavaid täislahendusi. Ettevõtte peamisteks kompetentsideks on:

  • Kliendispetsiifilised arendusprojektid – Javascript, PHP, JavaDjango, React, Ruby, Spring Boot jms
  • Veebi- ja front-end arendus – JS Frameworks, HTML ja CSS tehnoloogiad ning eel-analüüsid.
  • Mobiilirakenduste loomine  –  platvormiülesed lahendused, Native Android ja IOS arendus, API arendus, mobiiliveebid.            
  • Back-end arendus – Java, PHP, .NET, Golang jms

 

 

Kui soovid lisainfot Datafox Software Engineeringu pakutavate võimaluste kohta, siis võta meiega ühendust:


 

 

Hardi Ots

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

 

 

 

Loe lisaks:

Aasta 2021 infoturbes: õngitsusründed muutusid keerukamaks, turvanõrkuste osakaal kasvas

Kübermaailma turvaohud: Zero Trust kontseptsioon tagab digitaalse kinnisvara tõhusa kaitse