05.06.2020

Koroonakriis andis hoogu niigi populaarsele Microsoft Teams’ile. Järsku avastasid kasutajd, et lisaks chatile, milleks on võimalusi ka kümneid teisi, pakub Teams ka lihtsasti kasutatavat kaugtöövõimalust - olgu siis selleks audio-, video- või ekraanipildi edastus. Nii on Teams’ist saanud paljude jaoks esimest korda põhitöövahend. Meil on hea meel, et oleme saanud paljusid kliente selles vallas aidata ja näeme, et saaksime ses vallas veelgi edasi minna, sest kogu Teams’i filosoofia kätkeb endas palju rohkem, kui vaid videokoosolekud.

Nimelt, kui kodukontoris näeb täna töö sageli välja nii, et Teams’is suheldakse kõrvaklappidega kolleegidega ja kõned klientidega tehakse mobiiliga, siis nüüd on võimalik astuda samm edasi ning kasutada Teams’i ka tavapärasteks telefonikõnedeks.

Microsofti Teams ja telefonikõned
Datafox aitab Teamsi helistama selliselt, et Teams võib olla kasutaja jaoks ka tavatelefoni rollis vastamaks oma kontorinumbri kõnedele või helistades klientidele oma kontori numbri vahendusel. Mugavalt on võimalik helistamiseks kasutada Outlook’i kontakte ja varasemat kõnede ajalugu. Lahendus töötab ka mobiilsetes seadmetes.

 

 

Et lahendust kasutada, on vaja olemas-olevat sideoperaatorilepingut, telefoninumbreid ja Teams litsentse. Ühelt pool on võimalik säilitada ettevõtte tänase telefonisüsteemi funktsionaalsus ja kasutada Teams’iga helistamist kui lisavõimalust. Teisalt on võimalik niimoodi loobuda eraldi telefonisüsteemist, säilitades oma tänased numbrid ning kasutada edaspidi ainult Teams’i kõnede tegemiseks.

 

Mida selleks vaja on?

 

Lahenduse üles seadmiseks on vaja vastavaid Teams litsentse, telefonilepingut ja veidi ettevõtmist, et lahendus koos Datafoxiga üles seada. Ühildame oma kogemuse Microsoft keskkondade kui sidelahenduste pakkumisel ja aitame oma klientidel muuta igapäevatööd veelgi mugavamaks.

 

Saamaks lahendusest ning võimalustest paremat ülevaadet võta meiega ühendust!

 

Parim kontakt on kommunikatsioonilahendustejuht: 

Tarmo Reineberg
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

 

 

Loe Lisaks:

 

Kaasaegsete kaugtöölahendustega saab pidurdada Viiruse levikut.
Mida on praegune kriis endaga kaasa toonud ühele IT ettevõttele?