Datafox Software Engineering jätkas 2025. aastal kiire kasvutempoga 

Aasta kokkuvõtted on tehtud ning need näitavad, et Datafox Software Engineering säilitas tugeva kasvu ka 2025. aastal. Oleme uhked, et suutsime kolmandat aastat järjest kahekordistada oma müügikäivet, ulatudes enam kui 1,6 miljoni euroni. See tulemus kinnitab, et meie teenused on ajakohased, vajalikud ja väärtustatud. 

Meie kasvu mootor – digitaliseerimine 
Üha enam ettevõtteid otsib võimalusi digitaalsete lahenduste abil tööprotsesside tõhustamiseks. 2025. aastal aitasime pea poolesajal ettevõttel kaardistada ja analüüsida nende äriprotsesse infotehnoloogia vaatenurgast aidates leida kitsaskohad ning pakkudes lahendusi. Teostasime kümneid IT analüüsi projekte, mis on möödapääsmatult vajalikud arendusprojektide planeerimisel ning realiseerisime mitmeid, ettevõtete spetsiifilisi vajadusi peensusteni järgivate infosüsteemide arendusprojekte. 

Edu võti – nutikas meeskond ja edumeelsed kliendid 
Kiire kasv poleks olnud võimalik ilma meie pühendunud ja kogenud arendusmeeskonnata. Samavõrd oluline on olnud tihe koostöö meie klientidega. Tänu nende usaldusele ja avatud mõtteviisile saime töötada väga erinevate valdkondade ja ärimudelitega – see on toonud meie tiimile mitmekesiseid, sisukaid ja väljakutseid pakkuvaid projekte. 
 
Täisteenus ühest kohast 
Pakume oma klientidele täisteenust – alates äriprotsesside analüüsist, IT-analüüsist ja lahenduste disainist  kuni arenduse, testimise ning hoolduseni süsteemi kasutuselevõtu järel. Just see terviklikkus on meie suurim tugevus, mis tagab kliendile sujuva ja kvaliteetse teenuse kogu tarkvaraarenduse elutsükli vältel. 

Pilgud tulevikku 
Alanud aastal soovime tugevdada oma meeskonda, investeerida veelgi rohkem kvaliteeti ja sisemistesse protsessidesse ning süvendada teadmisi valdkondades, kus digitaliseerimine alles kogub hoogu. Soovime olla oma klientide usaldusväärne partner ka tulevikus, aidates neil kasutada tehnoloogiat kasvu saavutamiseks targalt ja jätkusuutlikult. 

Täname kõiki partnereid, kliente ja meeskonnaliikmeid eduka aasta eest! 

 

Tarmo Reineberg
Datafox SE juhatuse liige

Kui tekkis küsimusi, võta meiega ühendust: