15.10.2018

 

Varundustarkvara tootja Veeam on jõudsalt arendanud oma toodet ja nüüd on olemas lisaks VMware vSphere ja Microsoft Hyper-V keskkondadele ka tugi Nutanix Acropolis Hypervisor (AHV) jaoks.

 

Nutanix on täna üks kolmest juhtivast Hyper Converged Infrastructure (HCI) tootjast VMware Virtual SAN/ DELL VxRail ja HPE kõrval. Kuigi HCI lahendused integreerivad compute, storage ja backup/DR teenused ühte lahendusse, on parim praktika andmete kaitseks ka täiendav varukopeerimise lahendus, et täita varundamise 3-2-1 nõuded.

 

Veeam Availability for Nutanix AHV tagab regulaarse ja kiire andmete varukopeerimise Nutanix AHV kiirkoopiatest ja veel kiirema virtuaalserveri, faili või aplikatsiooni taastamise, et tagata IT süsteemide töö ja minimeerida andmekadu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miks kasutada just Veeam varunduslahendust?


Hea küsimus. Seda peaks uurima sadadelt teistelt Veeami kasutajatelt Eestis, kes on oma varasemad varundusplatvormid uuendanud just Veeam lahenduse vastu.  Veeam on hinnatud esmaklassiliste andmekaitse- ja varunduslahenduste arendaja, kelle innovaatilised tarkvaralahendused on suunatud eelkõige tänapäevaseid pilve- ning virtuaaltehnoloogiaid kasutavatele ettevõtetele.

 

 

Datafox on Veeam Platinum partner. Oleme oma meeskonnaga juurutanud kümneid Veeam varunduslahendusi ja aidanud Veeam tarkvara abil päästa mitmed ettevõtted suurest andmekaost.

 


Loe ka: Veeam Availability for Nutanix AHV tootekirjeldus

 

 

 

Lisainfo Veeam kohta ja kuidas kaitsta teie ettevõtte andmeid:

 

 

 

Marko Külaots

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mob: +3725295439