09.07.2018

 

Dell EMC on suurim IT riistvara tootja maailmas, kes pakub IT lahendusi alates arvutitest kuni kriitiliste serverikeskusteni. Datafox on Dell EMC Gold partner kuues eri IT lahenduse valdkonnas: Server, Networking, Data protection, Storage, Converged infrastructure, Core Client solutions.


Iga kompetents eeldab mitme spetsialisti koolitamist ning samas valdkonnas IT projektide juurutamist. IT taristu täislahendusi pakkudes on need kõik kompetentsid Datafoxi jaoks võtmetähtsusega.


Dell partnerstaatus on hea tunnustus Datafoxile seni tehtud töö eest DELL EMC lahendustega. Meie klientidele on see heaks uudiseks, et Datafox on kindel ja arenev IT partner, kellele usaldada oma IT süsteemide juurutus ja haldus.


Datafox aitab leida Dell EMC tootevalikust igale kliendile sobivaima toote või IT lahenduse, meie tehniline meeskond oskab Dell lahendusi installeerida ja pakkuda hilisemat tugiteenust.

 

 

Küsi lisa:

Marko Külaots


See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

tel: +372 529 54 39