09.04.2018

Osale veebiseminaril kontorist lahkumata ja ole kursis uute ja oluliste IT teemadega. Veebiseminaril räägime, kuidas VMware Workspace One võimaldab hallata erinevaid töökohalahendusi, kas ja kuidas valmistuda GDPRks ja kuidas Sophos Firewall aitab kaitsta Teie äri andmeid!

 

 

KAVA


 

1.  18.aprill 10:00 - 11:00   Kuidas aitab VMware Workspace One tarkvara  hallata mobiilseadmeid lihtsalt ja turvaliselt 

 

Lõppkasutajate tööharjumused muutuvad, kasutatavate seadmete arv suureneb ja turvanõuded karmistuvad. See kõik seab uued nõudmised ka töökohalahendustele ja nende haldusele. Veebiseminaril räägime VMware Workspace One ja Airwatch tarkvarast, mis võimaldab kasutada ja hallata Teie ärirakendust igast seadmest.

Webinari viib läbi:
Gintaras Pelenis, VMware Systems Engineer

Webinar toimub inglise keeles!

Registreeri webinarile!

 

 


2.  19.aprill 10:00 - 11:00 1 kuu GDPR-i jõustumiseni – kas oled rongist maha jäänud?


Raido ja Kristjan lähenevad palju räägitud teemale eelkõige läbi praktilise arutelu. Kas või mis siis ikkagi muutub 25. maist? Mis on need organisatoorsed ja tehnoloogilised meetmed, mis peaksid olema 25. maiks rakendatud? Kas täna alustada on juba hilja? Kui oled alustanud, siis kuidas aru saada, kas oled uueks seaduseks valmis? Mida annab veel viimase kuuga ära teha?


Webinari viivad läbi:
Kristjan Ok, Datafoxi teenuste valdkonna juht
Raido Vahi, Datafoxi müügijuht


Registreeri webinarile!

 

 

3.  25.aprill 11:00 - 12:00 Technical Webinar: Use Machine Learning Power to Stop Unknown Threats with Sophos Firewall  

 

During our technical webinar, we’ll show you live how attackers nowadays attempt to infect computers through paths of infection such as phishing mails or manipulated websites, spreading throughout the network and stealing or encrypting confidential data. We’ll present to you Sophos solutions at the gateway and endpoint and demonstrate how these solutions function as a system to automatically protect your data in the face of threats without human interaction.

Webinar toimub inglise keeles!

Registreeri webinarile!

 

  

 

Vaata ka webinare:

Pilvevarundus igaühele - Dell EMC DataDomain 3300

Kaasaegsed lõppkasutaja töökohalahendused: mobiilsus, turvalisus, halduslihtsus

Uus isikuandmete kaitse üldmäärus – mis muutub ja kuidas valmistuda? 

Uue põlvkonna virtualiseerimiskeskkondade andmeturvalisuse ja hüperviisori kaitse lahendused nii ettevõttesiseselt kui ka avalikus pilves  

Infoturve – see ei ole vaid IT küsimus