16.11.2016


Iga organisatsiooni suurimaks varaks kujunemas andmed. Tänapäeva ärimaailmas on üks olulisemaid punkte äri toetav IT ning selle turvalisus. Paljudel meie töötajatest on üha enam kasvamas soov teha oma tööd sõltumata seadmest ja asukohast. See omakorda lisab täiendavaid väljakutseid andmete turvalisusele. Eesti küberruumis on kasvanud märgatavalt krüpteeriva pahavara juhtumite kasv. Suur kahjukannatajate arv on nii riigiasutustes kui elutähtsate teenuste osutajate seas, mida võiks pidada muret tekitavaks.


Kutsume Teid 25.novembril ärijuhtide hommikukohvile, kus räägime kaasaegse IT kasutamise parimatest praktikatest. Seekord on eriline fookus infoturbe teemadel ning maailma tabanud krüptoviirusel. 

AEG: 25.november, 9:00-12:00
KOHT: Kafo koolitusklass, Tammsaare Ärikeskuse 1.korrusel

KAVA:

9:00 Hommikukohv

9:30 Kaasaegne töökohalahendus. Kuhu liigub IT? Millised on uued väljakutsed organisatsiooni IT teenuste korraldusele ja turvalisusele? Kuidas tulla toime lõppkasutajate kasvavate nõudmistega, kuid hoida seejuures IT kulud kontrolli all? Kas teha ise või kasutada valmis IT (pilve)teenuseid?

Esineja: Kristjan Ok, Datafoxi teenuste valdkonna juht

10:30 Infoturve – see ei ole vaid IT küsimus. Miks sellest teemast üha enam räägitakse? Mis on ettevõtte infovara ja miks me peame seda kaitsma? Mis võib juhtuda? Kuidas kaitsta oma ettevõtet võimalike ohtude eest? Mis saab siis kui jama on juhtunud? Näiteid elust enesest.

Esineja: Jaan Vahtre, Datafoxi andmeturbe ekspert

11:30 Lõpetamine

 

 

Palume Teil teatada tulekust hommikukohvile läbi e-maili: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 


Kohtumiseni hommikukohvil!

 

 

Loe lisaks:

Lunavara rünnak on vaid aja küsimus - oled sa selleks valmis?

Kõik teavad arvutiviirustest kõike. Või vähemasti nii nad arvavad.

Datafoxi Äripilv 365+